solo top karakteri

Comment below rating threshold, click here to show it.

Greenpatch

Junior Member

21-02-13, 19:54

arkadaşlar bi arkadaşım ile idda ya girdik en iyi solo top hangi karakterdir diye o diyor yorick ben diyorum irelia sizin görüşlerinizide alabilirmiyim

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

21-02-13, 19:58

Irelia.

KAYI Artun

Senior Member

21-02-13, 19:58

ikiniz de kaybettiniz demek oluyor bu iddiayı. Çünkü her karakter kasılırsa iyidir. Hepsinin counterı yani antisi vardır ki onu kastırmaz. Eğer deneyimliyseniz antinize karşı da kasılıp onu ezebilirsiniz. Oyun deneyim ve kasılma işidir. Birbiriyle kıyaslanamayacak kadar çok şampiyon ve anti kombinasyonu var. O yüzden boşverin iddiayı bir tanesini iyice öğrenin onla oynayın

Gorthaur

Senior Member

21-02-13, 20:48

Yorick'i Trundle ile rahatça eritebilirsin ancak ben Irelia'yı eritebilen pek bir şampiyon görmedim oyunda. Tabii bu tür koridorlar (orta ve üst) karşı tarafın hatasını kollama eksikliklerini görme onların üzerine gitme koridorudur. Irelia kısmına katılmakla birlikte,hiç bir şampiyonun da ölümsüz ve yenilemez olduğunu düşünmüyorum. Hepsinin birbirine karşı zayıflıkları var.

Alkoer

Senior Member

21-02-13, 20:58

Ben tercihen Gangplank yada Kha'Zix oynarım . Ama Irelia da yenilmez değil yani. Garen yada Voli counter layabilir bence Irelia yı.Irelia da true damage varsa sustain i yüksek şampiyonlarda var ona göre.

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

21-02-13, 21:08

Alýntý:
Alkoer kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ben tercihen Gangplank yada Kha'Zix oynarım . Ama Irelia da yenilmez değil yani. Garen yada Voli counter layabilir bence Irelia yı.Irelia da true damage varsa sustain i yüksek şampiyonlarda var ona göre.
Çok pro Garen ve Voli olsa bence counter layamaz counter lasa bile Irelia'ya karşı farm yapabileceklerini hiç zannetmiyorum.