Oyunda Mesaj Atma!

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

LoL ErDi 06

Junior Member

20-02-13, 16:35

Arkadaslar uzun zamandir LoL oynuyorum ve bir cok arkadas ekledim ama bazen onlar oyunda bazende ben oyunda oluyorum oyun icinde onlara nasil mesaj atilcagini bilen varsa soyleye bilirmi?

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

20-02-13, 16:37

/w boşluk kişinin adı boşluk mesajın . Son mesaj attığın kişiye gene mesaj atmak için /r boşluk mesajın .

LoL ErDi 06

Junior Member

20-02-13, 17:34

ok saoalsin

R4m0s

Tamirci

20-02-13, 19:10

Oyun içersinde arkadaşın sana mesaj yazdı ise geri cevap dönmek için /r yapıp boşluk bırakıp yazabilirsin.

FireLife

Junior Member

08-06-13, 01:28

arkadaşlar bide bi yontem daha var alt+tab yapıp saatin yanındaki lol simgesine girip ordan mesaj atabilirsiniz !!!!

HIUG Cino

Junior Member

16-12-13, 18:16

oyundayken bir arkadaşım bana mesaj gönderdiğinde /r komutuyla ona mesaj gönderiyorum ama kullanıcı arkadaş listenizde bulunmamaktadır diyo halbuki o benim arkadaş lisetemde var neden acaba yardım edermisiniz

Wargods

Junior Member

11-01-14, 16:06

kısaca nasi atıyoz benim abim yapıyo anlamadım getti

mertoN

Junior Member

11-01-14, 16:07

aynn bende yapamıyorum bi tuşa basıyo anında arkadaşın ismi çıkıyo mesaji yazıo gönderiyo

ParadaisuUUU

Junior Member

19-01-14, 20:35

Selamun Aleyküm. Bi yarım saat kadar önce ban yedim ve elektriklerim gitti yapacak bişeyim yoktu ve oyundakilerde haklı olarak report etti faket benim de yapacak bişeyim yoktu bide 3 gün ban yedim banım kaldırılmasını kaldırılmassa da en azından 1 güne indirilmesini arz ederim teşekkürler...

XxfinysxX

Junior Member

09-03-14, 20:44

Arkadşlar şimdi /w yapım sonra oyuncunun adını yazıp sonra boşluk atıp yazmaya başlıyoruz ya sonrada bidaha yazmak istiyoruz gi ne mi aynı şeyleri yapıp yazcaz yoksa hemn direkmen gönderiyo mu?

123