Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Zed Gölge skilli ulti ve w

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

UTK U1 utku165

Member

02-14-2013

Merhaba arkadaşlar zed i aldım 1 hafta önce

Fena kullanmıyorum gölgeleri falan w sinin pasifi bile çok iyi bence

Fakat düşündüm de şimdi ultisi adamın arkasına gölge bırakıyor w bir bölgeye gölge bırakıyor

önce w sonra ulti yapılır mı yada önce ulti sonra w mi yapılır yani 4 gölge oluşur mu zed hakkında detaylı bir bilgi verirmisiniz çok eğlenceli hero ama biraz zor

UTK U1 utku165

Member

02-15-2013

Güncel lütfen sorularıma cevap

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

02-15-2013

http://competitive.tr.leagueoflegends.com/tr/media/video/champion-spotlight-zed-master-shadows

UTK U1 utku165

Member

02-15-2013

Bu tarz videolara zaten baktım fakat anlamadım tam dediğimi okuyup cevap verirseniz sevinirim zedin kombosu nedir

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

02-15-2013

Alýntý:
ByMercenary:
Bu tarz videolara zaten baktım fakat anlamadım tam dediğimi okuyup cevap verirseniz sevinirim zedin kombosu nedir

Yuh be aga gözün de mi görmüyo, video İngilizce de göz de mi görmüyo nasıl anlamadın. Gir Özel oyundan karşına bir botla oyuna dene bakalım ne olucak, harbi şaka gibisin.

Hephaistos

Member

06-13-2014

ultiyle dal adama e ni at sonrada q adamın canı epey düşeceğinden kaçmaması içinde w at yakala ve öldür daha ne olsun.mid de çok fena zatende jungle hiç denemedim

TheLastFaker

Junior Member

06-13-2014

Dostum kombon ulti w q ve e adam olmuştur ztn build de istersen soleyebilirsin atarım.

StReAtCaTs07

Member

06-14-2014

İyi oyunlar LOL tutkunları.
Oyunlarda yaşanan bir çok sıkıntı ve endişe mevcut. Gerek afk kalanlar gerek feeder ve troller. Bunlar fazlasıyla can sıkıcı bir hal alıyor haliyle.
Gereksiz küfürler ve zevksiz oyunlar.
Size bir teklifim var!!!!
Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlar ile , oyun trollenmeden , gereksiz küfürler ve hakaretler olmadan en önemlisi de eğlenerek oyun oynamaya ne dersiniz? Biz Wanted Gaming olarak bunu size sunuyoruz.
Raidcall üzerinden oyun içi iletişimimizi sağlayarak kontolü elimizde tutuyoruz. Oluşturduğumuz ortam aile ortamından farksızdır. Böylelikle oynadığınız oyunu kaybetseniz bile eğlenebiliyorsunuz. Uzmanlaşmak istediğiniz mainlerde uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim görebilir , kendinizi geliştirdikten sonra bizimle birlikte turnuvalarda isminizi duyurabilirsiniz.
Her şansı değerlendirmekte yarar var. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Raidcall üye alım Cumartesi öğlen 12:00dan Pazar gece 00:00a kadardır. Raidcall dışında iletişime geçmek için lütfen Resmi Facebook sayfamıza mesaj atın. RAİDCALL: 7068534

FACEBOOK: https://www.facebook.com/WantedOfficial

Okuduğunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

DoubleLift QQ

Junior Member

02-24-2015

bence ilw sonra r sonra q sonra e

1