Demacia vs Noxus [ Bölüm 3 :Wuju Stili ]

Comment below rating threshold, click here to show it.

L9F Dale Horvath

Junior Member

08-02-13, 18:18

Demacia vs Noxus [ Bölüm 3 :Wuju Stili ]
Garen gülerek " Wuju " kelimesini telafuz etti. Hafızasını zorlayarak hatırlamaya çalıştı. Ne kadar baygın yattığını hatırlamıyordu. Uyandığında ağaca yaslanmış bir şekilde yarı oturur halde duruyordu. Yavaş ve ağır bir şekilde ayağa kalktı . Ağaca yaslı olan kılıcını eline aldı. Olası bir tehlikeye karşılamak için dengeli ve ağır adımlarla ilerliyordu . Sırtında savaş esnasında Dariusun baltasından açılmış keskin yaraların kanaması meşe yaprağıyla durdurulmuştu. Onu kurtaran maymun ve wuju adlı adamı düşünüyordu. Sürekli " Wuju " sesini çıkaran adamın adı wuju olmalıydı. Garen en azından böyle düşünüyordu . Düz bir alana vardığında wujunun meditasyon yaptığını gördü , ama bu meditasyonun gücünü garen bile hissediyordu . İçi huzur ve güçle dolmuştu sanki kendini hiç derin yaralar almamış gibi hissediyordu . Kafasını biraz ileri çevirdiğinde maymununda meditasyon "yapmaya çalıştığını" gördü.Maymun meditasyon yapamıyordu.Garen sırıtarak maymunu izliyordu.Maymun birden sopasını çevirerek Garenin gözünün önünden kayboldu . Garen daha şaşkınlığını atlatamadan arkasından bir el dokundu . Arkasında maymunu gördüğünde bir an sendeledi sonra kendini tekrar toparladı.
Wuju:
- Demacialı Wukong'un meditasyon yeteneği yoktur . Ama bir anda gözler önünden kaybolup arkandan çıkabilir .

Garen düşündü...

Garen:
- Wuju senin meditasyonun benim yaralarımı sardı güçlendirdi . Bu nasıl bir güçlü etkidir ki beni bile iyi hissettirebilir.

Wuju üstadı bir süre sessiz kaldı

Wuju:
- Demacia'lı ben Ionia adalarında doğmuş bir Wuju'yum . Wuju yetenekleri sadece seçilmiş kişilere verilir . Bu yetenekler seni çevik , kuvvetli , sabırlı yapar. Benim meditasyonum Noxus ' lu tarafından talan edilip yağmalanmış halkımın mirasçısı olmasıdır.Hayatta kalan tek Wuju Üstadı olmam , bana halkımın gücünü verir beni kuvvetlendirir. Bu Meditasyon değil halkımın andığım bir ritüeldir.

Garen anlatılanları belirli süre düşünerek anlamaya çalıştı.

Garen:
-Ben Demacia nın kudreti Garen sen Wuju üstadı ve sen Maymun adam Noxus'a karşı olan savaşımda bana siper oldunuz olası bozgunumu zafere çevirdiniz.
- Wuju Üstadı Düşmanın , Düşmanım ! , Evim , Evin ! , Canın , Canımdır !
- Demacia sizin gibi başarılı adamları evine kabul etmekten şeref ve gurur duyar. Demacia'nın kapıları sonsuza dek size açıktır kardeşlerim.

Wuju :
- Wuju yeteneğim Ionia adalarında son gücüne ulaşmaktadır.Seni kurtarabilmemizin bir yanı da buydu.
- Ionia adalarından ayrılırsam kendimi koruyacak gücüm anca olur Demacia'nın kudreti Garen ! Halkın seni bekler !
- Bu zorlu yolculuğunda Wuju üstadlarının gücü , sabrı , dayanıklılığı , YENİLMEZLİĞİ ! üstünde olsun Savaşçı Garen !

Yazan : Dale Horvath

+ Yorumlarınızı bekliyorum.

Woldemor

Junior Member

15-03-13, 23:29

Wuju stili değilde Wuju üstadı yazaydın daha iyi değilmiydi

misel23

Member

28-08-14, 21:43

güzel devam