Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Demacia vs Noxus [ Bölüm 3 :Wuju Stili ]

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Vluckyz

Junior Member

02-08-2013

Demacia vs Noxus [ Bölüm 3 :Wuju Stili ]
Garen gülerek " Wuju " kelimesini telafuz etti. Hafızasını zorlayarak hatırlamaya çalıştı. Ne kadar baygın yattığını hatırlamıyordu. Uyandığında ağaca yaslanmış bir şekilde yarı oturur halde duruyordu. Yavaş ve ağır bir şekilde ayağa kalktı . Ağaca yaslı olan kılıcını eline aldı. Olası bir tehlikeye karşılamak için dengeli ve ağır adımlarla ilerliyordu . Sırtında savaş esnasında Dariusun baltasından açılmış keskin yaraların kanaması meşe yaprağıyla durdurulmuştu. Onu kurtaran maymun ve wuju adlı adamı düşünüyordu. Sürekli " Wuju " sesini çıkaran adamın adı wuju olmalıydı. Garen en azından böyle düşünüyordu . Düz bir alana vardığında wujunun meditasyon yaptığını gördü , ama bu meditasyonun gücünü garen bile hissediyordu . İçi huzur ve güçle dolmuştu sanki kendini hiç derin yaralar almamış gibi hissediyordu . Kafasını biraz ileri çevirdiğinde maymununda meditasyon "yapmaya çalıştığını" gördü.Maymun meditasyon yapamıyordu.Garen sırıtarak maymunu izliyordu.Maymun birden sopasını çevirerek Garenin gözünün önünden kayboldu . Garen daha şaşkınlığını atlatamadan arkasından bir el dokundu . Arkasında maymunu gördüğünde bir an sendeledi sonra kendini tekrar toparladı.
Wuju:
- Demacialı Wukong'un meditasyon yeteneği yoktur . Ama bir anda gözler önünden kaybolup arkandan çıkabilir .

Garen düşündü...

Garen:
- Wuju senin meditasyonun benim yaralarımı sardı güçlendirdi . Bu nasıl bir güçlü etkidir ki beni bile iyi hissettirebilir.

Wuju üstadı bir süre sessiz kaldı

Wuju:
- Demacia'lı ben Ionia adalarında doğmuş bir Wuju'yum . Wuju yetenekleri sadece seçilmiş kişilere verilir . Bu yetenekler seni çevik , kuvvetli , sabırlı yapar. Benim meditasyonum Noxus ' lu tarafından talan edilip yağmalanmış halkımın mirasçısı olmasıdır.Hayatta kalan tek Wuju Üstadı olmam , bana halkımın gücünü verir beni kuvvetlendirir. Bu Meditasyon değil halkımın andığım bir ritüeldir.

Garen anlatılanları belirli süre düşünerek anlamaya çalıştı.

Garen:
-Ben Demacia nın kudreti Garen sen Wuju üstadı ve sen Maymun adam Noxus'a karşı olan savaşımda bana siper oldunuz olası bozgunumu zafere çevirdiniz.
- Wuju Üstadı Düşmanın , Düşmanım ! , Evim , Evin ! , Canın , Canımdır !
- Demacia sizin gibi başarılı adamları evine kabul etmekten şeref ve gurur duyar. Demacia'nın kapıları sonsuza dek size açıktır kardeşlerim.

Wuju :
- Wuju yeteneğim Ionia adalarında son gücüne ulaşmaktadır.Seni kurtarabilmemizin bir yanı da buydu.
- Ionia adalarından ayrılırsam kendimi koruyacak gücüm anca olur Demacia'nın kudreti Garen ! Halkın seni bekler !
- Bu zorlu yolculuğunda Wuju üstadlarının gücü , sabrı , dayanıklılığı , YENİLMEZLİĞİ ! üstünde olsun Savaşçı Garen !

Yazan : Dale Horvath

+ Yorumlarınızı bekliyorum.

Woldemor

Junior Member

03-15-2013

Wuju stili değilde Wuju üstadı yazaydın daha iyi değilmiydi

misel23

Member

08-28-2014

güzel devam

MuSa KapTan

Junior Member

11-11-2014

güzelmiş

JustJerenai

Senior Member

11-12-2014

tarih -,-

Buluttttt

Member

11-12-2014

Meditasyon yapıyorummm

ommmmmmmmmmmmmmmmmmmm -.- ommmmmmmmmmmmmmm

1