Dereceli maçlarda kullanılan sözler

Comment below rating threshold, click here to show it.

RockNLove

Junior Member

03-02-13, 01:54

Merhaba arkadaşlar ben bazı kelimeleri bilmiyorum özellikle dereceli macta kullanılanları Jungle,mid,bot,top gibi şeylerden bahsetmiyorum.Dereceli maçlara yeni katıldım ve dereceli maçlarda kullandıgınız cümleleri ve anlamlarını yazarsanız sevinirim internetten bakmayı denedim ama orda mid bot gang gibi kelimeler yer arıyo bu yüzden böle bir konu actım yazarsanız sevinirim. Son olarak 1 tane dereceli maç yaptım şuana kadar ve onuda yendik bronzdan gümüşe geçmek için kaç kez üst üste kazanmak lazım olur bu tip şeyleride yazarsanız sevinirim. Teşekkürler

BannnKai

Member

03-02-13, 02:34

Şu kadar maç yaparsan ve kazanırsan ne kadar da gümüşe geçebileceğini söyleyemeyiz çünkü puanlama sistemi değişiyor (karşına senden düşük kişiler verilirse kazanma durumunda normalden daha az puan geliyor gibi) ama bu videoyu inceleyebilirsin.
Hangi kelimeleri bilmediğini sen söylersen daha iyi olur şu an benim aklıma hiçbir şey gelmedi.

Inarıus

Member

03-02-13, 05:05

Top: yukarıdaki koridor.
Mid: ortadaki koridor.
Bot: aşağıdaki koridor.
Counter jungle: haritanın rakibe ait olan ormanindaki yaratıkları öldürmek ve bufflari çalmak.
Gank: Mesela ortadaki kişi koridoru kazanır ve farm üstünlüğü kurarsa yukarıya baskına gider,ona gank denir ve maçı kazandirabilir.
Top mia : yukarıdaki kişilerin görünmemesi.
Mid mia: ortadaki kişinin görünmemesi.
Bot mia: aşağı koridordaki kişilerin görünmemesi.
SS : miayla aynı şey.
GG: iyi oyundu
Gl&Hf: iyi şanslar,iyi eğlenceler.

İyi oyunlar.

RockNLove

Junior Member

03-02-13, 11:33

Şimdi aklıma geldi ward ne demek ?

Valkyr

Senior Member

03-02-13, 11:38

Alýntý:
RockNLove kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Şimdi aklıma geldi ward ne demek ?
Totem.

xOnl1ne33

Junior Member

03-02-13, 16:54

bence sen normal oyunda en az 400-500 win almadan dereceliye girme genelde böyle tavsiye edilir en azından o zamana kadar counter pick yapmayı öğrenirsin rünlerin falan tamamlanır bide profiline baktımda kabiliyetlerindede yanlış dizilimler var yani oyunu biraz daha öğrenmen lazım