Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Tekrar Bağlantı Kuruluyor Problemi

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

n1 Robin

Junior Member

03-02-2014

sorunu cözebilen var mi bendede sorun oluyor hala

NeddStark

Junior Member

03-21-2014

aga yokmu bu sorunu cozen ya oyundan sogudum yemin ediyom... allah askina biri yardimci olsun artik

alpinestars

Junior Member

03-21-2014

valla bu aralar ne olduysa Su Wİndows iyice sıctı windows7'nin ağzına 8'e gecmek lazım... Peki Windows'una güncelleme geldimi ayrıca windows sürümün nedir 8'Mi 7 mi ?

SlienTKroNoS

Junior Member

06-04-2014

Yeter biktim şu oyunu oynarken bağlanti kopuyo bi gün tutucam kasayi aticam camdan acil çözüm bulunsun

IsHreddErI

Junior Member

06-08-2014

Alýntý:
BannnKai:
Bu sorunun birkaç nedeni var Dns ayarlarından kaynaklanıyor olabilir https://support.leagueoflegends.com/entries/22496036-dns-ayar-nedir-ve-nas-l-degistirilir verilenleri doğru yaptığından emin ol hatta iki kere yap eğer sorunun çözülmezse Destek'e ticket at onlar benden daha iyi yardımcı olurlar.

dns olarak ne yapmamaızı öneririsin söle bro lürfen bu sorun yüzünden kafa yiyicem sonrada kanser olcam
söle allh için

ABDULGARRAZ

Junior Member

06-13-2014

kardeşim bendede aynı sorun vardı fakat ttnetı aradıgımda fıber kullandıgımı ve modemımın o hızı desteklemedıgı ıcın kopukluk yasadıgını soyledı bazıları merak eder laptoptan baglandıgında neden kopmuor cunku wlan ınternetı tam cekmedıgı ıcın ama kablolu ınternet kullananlar ınternetı en hızlısına kadar ceker buda modem desteklemesse lol gıbı onlıne oyunlarda kopma yasatır ınternet sayfalarında takılırken kopma sorunu yasamassın mesela sadece bu tarz oyunlarda çözüm şu madem modemim desteklemiyor ınternet hızını bılgısayarımıza daha yavas aktarmalıyız daha az bunu nasıl yaparız herhangı bı wireeles lan card alıyoruz bısey degıl drıverını yannda verıolar zaten yoksa ınternettede bulursunuz usb wıreeless cardı pc ye takıp kullanmaya hazırladıktan sonrayapmanız gereken o wılan cardın ayarlarında ınternet hızını mb ayarları var onu 9 mb gecmemek suretıyle ayarlıyoruz sonra kendı modemıne baglanıp ethernet kablonu cıkarıosun bı nevı wıfı den baglanıosun bu kesın çözüm olacaktır

ABDULGARRAZ

Junior Member

06-13-2014

Alýntý:
n1 Robin:
sorunu cözebilen var mi bendede sorun oluyor hala

kardeşim bendede aynı sorun vardı fakat ttnetı aradıgımda fıber kullandıgımı ve modemımın o hızı desteklemedıgı ıcın kopukluk yasadıgını soyledı bazıları merak eder laptoptan baglandıgında neden kopmuor cunku wlan ınternetı tam cekmedıgı ıcın ama kablolu ınternet kullananlar ınternetı en hızlısına kadar ceker buda modem desteklemesse lol gıbı onlıne oyunlarda kopma yasatır ınternet sayfalarında takılırken kopma sorunu yasamassın mesela sadece bu tarz oyunlarda çözüm şu madem modemim desteklemiyor ınternet hızını bılgısayarımıza daha yavas aktarmalıyız daha az bunu nasıl yaparız herhangı bı wireeles lan card alıyoruz bısey degıl drıverını yannda verıolar zaten yoksa ınternettede bulursunuz usb wıreeless cardı pc ye takıp kullanmaya hazırladıktan sonrayapmanız gereken o wılan cardın ayarlarında ınternet hızını mb ayarları var onu 9 mb gecmemek suretıyle ayarlıyoruz sonra kendı modemıne baglanıp ethernet kablonu cıkarıosun bı nevı wıfı den baglanıosun bu kesın çözüm olacaktır

Aresbaba

Member

07-27-2014

bendede oluyo ya beyler ama bende farklı oyuna giriyo süper.Sonra 14 lvl filan olunca bağlantı gidiyo lag oluyo internet yüzündenmi bilmiyom oyundan soğudum bilgisayarı ve interneti kırasım geliyo

KniqhtLegend

Junior Member

02-22-2015

arkadaşlar bir yerden duydum virüs programınız varsa (ESED) gibi onu devre dışı bırakınca sorun çözülüyomuş ben demedim ama olduğunu sölüyolar dragon gibi yaparsanızda olabilir olursa bu işlem daha kısa sürer bendede aynı sorun var yarın denemeyi düşünüyorum bu yöntemi

12