Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

0 KBps sorunu .yardım edinn!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

DeTR

Junior Member

02-21-2015

Oyunda hata yok, sadece oyun tarama tapıyor, indirdiği dolyaları işliyor, 20-25 dk bekleyin düzeliyor.

NameLessHell

Junior Member

02-21-2015

Alýntý:
MutherFack:
Arkadaşar bende de patchin belli bir bölümünden sonra durma oldu patch 0kbps de kaldı bende çıkmayı düşünüyordum fakat bölgelere geldim bölgden herhangi bir bölge seçip kaydete bastım patch kaldığı yerden dolmaya başladı sonra yine türkiye bölgesine döndüm hepinize teşekkür ederim iyi oyunlar...

adamsın bee

Slaytdarkon

Junior Member

02-22-2015

son 292 mb kala indirme hızı 0'a düşüyor.şimdi dexteree'nin söylediğini yapıyorum inş olur sıkıntıdan patladım.internette gitmiyor eminim indirmede bir sorun var ama ne :/ olursa haber veririm