Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

0 KBps sorunu .yardım edinn!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

PıqacHu

Junior Member

06-04-2014

Denileni Yaptım İlk Başlarda 600-700 Kbps idi Fakat Tekrardan 0 Kbps e düştü Yardım Edin Çıldırıcam.

ShadowGlfix

Junior Member

06-04-2014

arkadaslar bekleyin oluo bende 0 diodu bekledim oldu

ShunKazami1

Junior Member

06-05-2014

ya yetti ya olmuyo abi olmuyo ya ağlamak istiyorum olmuyo olmuyooooooo 312:12:90 saat dio bazen 622:121:122 saat dio 290 mb kaldı dio 1000 KBps 1. adımı yüklüyo 2. ADIMA GEÇİNCE 0Kbss oluyo yetti ya yetti riota ticket gönderdim yine bişi yok cevap vermiyolar ya yeni yama olmazolaydı ya : [/

Voxelrage

Junior Member

06-05-2014

Alýntý:
Dexteree:
Antivirus, güvenlik duvarı gibi uygulamaları geçici olarak devre dışı bırakın ;

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\{en yüksek sürüm numarası}

releasemanifest
S_OK

Deplay isimli klasörü açın

lib (klasör)
META-INF (klasör)
mod (klasör)
locale.properties (dosya)
lolclient.exe (dosya)
lolclient.swf (dosya)

Bu dosyaları silin ;

DNS ayarınızı otomatiğe aldıktan sonra Windows tuşu + R yi tuşlayın, açılan pencereye "cmd" yazarak Komut istemi penceresini açın ve sırasıyla ;

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /register dns
exit

komutlarını uygulayın, eğer bu yollar sorunu çözmezse Destek Sistemi ile irtibata geçin.

%94 kaldı sonra dediklerini yaptım (dns hariç) kbps biren çoğaldı ama hala %94 BIN_0x00000000 diyor şimdi ne yapmalıyım ?

Voxelrage

Junior Member

06-05-2014

oldu ama bu sefer oynaya tıklayınca

Adobe AIR

Bu uygulama için uygulama tanımlayıcısı bulunamadı.Yeniden yüklemeyi veya yardım için yayıncı ile iletişim kurmayı deneyin.

diyor

PartyLive

Junior Member

06-05-2014

releasemanifest
S_OK demişsin burayı anlıyamadım siliyormuyuz releasemanifest dosyasını ? s_OK nedir bi açıklayabilirmisin 3 gündür giremiyorum oyuna

TeenX

Junior Member

06-06-2014

beyler aynı sorun bende de oldu %94te takıldı archive_1.raf hatası vardı ama yaklaşık bir buçuk saat bekledim şuan da hızı 0 dan 800 çıktı yine ve indirmenin geri kalanına devam ediyor sadece beklemenizi öneririm.

PartyLive

Junior Member

06-06-2014

Bende sabaha kadar bekledim süre sabit kaldı dolmadı kapattım . Bi sıkıntı varda çözemiyorum şuan 15kbs indiriyor ve 6saat diyor :/

LeOBosH

Junior Member

06-06-2014

kardeşim ALLAH razı olsun be kafayı yemek üzereydim

Leonidas GJ

Junior Member

06-08-2014

bende de aynı sorun oluyo bi türlü başaramıyorum oyunu sildim tekrar yğkledim denedim olmuyo yardım edin lütfen