Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

0 KBps sorunu .yardım edinn!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

Pochie

Junior Member

05-11-2014

deplay klasörü boş bende nasıl olcak ya lütfen yardım edin

EroxSennin

Junior Member

05-14-2014

Alýntý:
TillDeathSome:
beyler patchi yükliyorum yukardakı yüzde86 aşağıdaki 80 422 MB kalıyor sonra 0 Kbps diyor daha indirmiyor acill yardımmm

aynısı bendede oluyar arkadaşım,gece gündüz bilgisayarı açık bıraktım %80 lerde 0 kb a düştü şimdi %99 da alt tarafta %99 da archive_1.raf dosyası gösteriyo saatlerdir,Acaba lol'ü bir programmı engelliyor ?
ACİLL YARDIM OYUNU BIRAKICAMMM !!!!!!!!

SeaEndRed

Junior Member

05-16-2014

Allah razı olsun kardeş yazdıklarını yaptım dosyaları sildim oldu

Chosengamer

Junior Member

05-22-2014

adamsın oldu kaç saatır gıremıyorum

DHU Juantes

Junior Member

05-24-2014

Alýntý:
EroxSennin:
aynısı bendede oluyar arkadaşım,gece gündüz bilgisayarı açık bıraktım %80 lerde 0 kb a düştü şimdi %99 da alt tarafta %99 da archive_1.raf dosyası gösteriyo saatlerdir,Acaba lol'ü bir programmı engelliyor ?
ACİLL YARDIM OYUNU BIRAKICAMMM !!!!!!!!

2 Gündür Ugrasıyorum Denilen Her Şeyi Yaptım Ama Yok Üst Taraf %96 alt taraf %95

20MBps İnternet Hızım Varken 0KBps yazıyor alttada archive_1.raf dosyası gösteriyor

Kalan Sürede Sürekli Değişiyor Ama Bi Türlü Bitmiyor Yardım Et Riot

Radons

Junior Member

05-24-2014

Alýntý:
DHU Juantes:
2 Gündür Ugrasıyorum Denilen Her Şeyi Yaptım Ama Yok Üst Taraf %96 alt taraf %95

20MBps İnternet Hızım Varken 0KBps yazıyor alttada archive_1.raf dosyası gösteriyor

Kalan Sürede Sürekli Değişiyor Ama Bi Türlü Bitmiyor Yardım Et Riot

benimkide aynı dosyada takıldı aynı sekilde sende düzelme varmı?

llMentorell

Junior Member

05-25-2014

Alýntý:
Dexteree:
Antivirus, güvenlik duvarı gibi uygulamaları geçici olarak devre dışı bırakın ;

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\{en yüksek sürüm numarası}

releasemanifest
S_OK

Deplay isimli klasörü açın

lib (klasör)
META-INF (klasör)
mod (klasör)
locale.properties (dosya)
lolclient.exe (dosya)
lolclient.swf (dosya)

Bu dosyaları silin ;

DNS ayarınızı otomatiğe aldıktan sonra Windows tuşu + R yi tuşlayın, açılan pencereye "cmd" yazarak Komut istemi penceresini açın ve sırasıyla ;

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /register dns
exit

komutlarını uygulayın, eğer bu yollar sorunu çözmezse Destek Sistemi ile irtibata geçin.

Sorun Çözüldü Adamsın

Lemiarfu

Junior Member

05-31-2014

önerdiğiniz yöntemi uyguladım biran için oldu fakat tekrardan aynı sorun gerçekleşti aynı yöntemi tekrar tekrar denedim bi çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim

Charmy Bee

Junior Member

06-02-2014

Arkadaşlar Fiber internetim var fakat 100 kb 70 kb sürekli böle 0 kb ta düşüyor 2 gündür yükleyemedim lol'ü lütfen yardım edin artık. format attık gitti herşey

SP XecutioneR

Junior Member

06-02-2014

Düzgün bir sırayla yapınca oluyor tesekkurler