Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Launcher Sorunu

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

hardworkingboy3

Junior Member

02-03-2015

şu anki yama 5.2 ve %33 de başlayıp farklılıklar taranıyor sorunu var ne yapıcam??

Null07

Junior Member

02-11-2015

benim 1550 dosya tarandı daha da gidiyo

Khatzaru

Junior Member

02-11-2015

aynı sorun bendede oluyor bir çözüm allah aşkına..

CrazyWarrior2

Junior Member

02-11-2015

8000 tane dosya taradı ** bi saattir bekliyorum

CrazyWarrior2

Junior Member

02-11-2015

En Az 2 Saatir Bekliyorum Riot Açıklama Bile Yapmadı

Helia006

Junior Member

02-11-2015

Deliricem ya 7500 dosya tarandı ve dahada artıyor %33 de kaldı

Vefasız Fedai

Junior Member

02-20-2015

Bende %33 de kalıyordu ekran ve birsürü dosya farklılığı buluyodu Esterallas arkadaşımızın söylediğini yaptım işe yaradı teşekkür ederim. Şimdir birkerede ben yazıyorum
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects
lol_air_client ve lol_game_client bu dosyayı siliyoruz sonra oyun sigesinin üstüne gelip sağ tıklıyoruz yönetici olarak çalıştır diyoruz ilk başta farklılıklar hesaplanıyor diyor sonra güncelleme başlıyor 2.5 gb lık bir güncelleme biraz vakit alıyor ama bekleyin oyun açılıyor bende işe yaradı umarım sizde de işe yarar.

123