Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Launcher Sorunu

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

SilverDagg

Junior Member

04-25-2014

Arkadaşlar Patch(Laucnher)iniz %33-%99 Gibi Rakamlarda Takılabilir Dert Etmeyin Sadece BEkleyin %33veya%99 Görünebilir Fakat Arka Planda Veriler Yüklenmeye Devam Etmeketedir Merak Etmeyin VEri Yüklemesi Tamamlandığında Oyna Butonu Önünüze Gelecektir Umarım Yardımcı Oluşumdur Adımı yazın Bir Kenara Oyunlarda Rastlarsanız Honor Verirsiniz

FckThemAll

Junior Member

04-26-2014

0xc0000142 bende boyle bi hata veriyor bilen var mı?

sallabitane54321

Junior Member

05-01-2014

arkadaşlar ben oyunu yeniden slip yükledim hemde 4 kere 5.sindi oldu sadece beklemeniz gerekiyor yüzde 70 te hızım 0 kb ye indi interneti açıp kapadım oldu yamada 20 dakkaya yakın sürdü iyi oyunlar

Winzard

Junior Member

07-03-2014

riotun anasını skem

wolfuzm

Junior Member

09-12-2014

oyun yapıyosunuz sahip cıkın kendı aramızda sorunları cozmeye calısıyosunuz

AnkaSimurg

Junior Member

09-16-2014

Riot ekibi tembellik dışında ne halt ediyor? Kendi çıkardıkları sorunlara çözüm üretmedikleri gibi bir cevap vermeyi dahi çok görüyorla ve hiçbir mazeretleri de yok. Bu rezalet daha ne kadar sürecek çok merak ediyorum doğrusu. Şu oyunu bir türlü ağız tadıyla oynayamadık arkadaş...

KiNgArTHaS 25

Junior Member

09-20-2014

farklılıklar hesaplanıyor 13.000 e kadar geldi o.O

k1r1ls1z

Junior Member

10-10-2014

bende 65.000 oldu hala devam edio farklılık bulmaya

Esterallas

Junior Member

11-21-2014

ADIM 1 :C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects
lol_air_client ve lol_game_client bu dosyaları siliyoruz

ADIM 2 :Admin olarak çalıştırıyoruz.

Korkusuz

Junior Member

12-19-2014

Farklılıklar hesaplanıyor diyor çözüm yok... ve neden birisi çözümünü net yazmıyor buraya cevap nitelikte olarak muhatap olarak biz oyun arkadaşları değil oyun sahipleri yönetici sorumluların bir açıklama yapması gerekiyor.. Lütfen dikkate alınsın

123