Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Launcher Sorunu

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

O bir kafkafli

Junior Member

01-29-2013

Launcher'i ilk açtığımda 2 sütunda %99 oldu, kalan zamanda 0:02 saniye yazdı sonra alta aldım launcheri. Tekrar açtığımda ise Alt sütunda farklılıklar hesaplanıyor, üst sütun %33de takılı kalmıştı. Bu sorun uzun süredir var. Yardım edin lütfen.

BannnKai

Member

01-29-2013

Dil İngilizce'deyken bak.
https://support.leagueoflegends.com/entries/21804747-patcher-problems
https://support.leagueoflegends.com/entries/20132793-firewall-configuration-for-league-of-legends

ArthasTheLichKng

Junior Member

02-04-2013

benzer sorun bendede olmaya başladı güncelleme yaparken yeşil çizgi gözükmüyor dakika sürekli değişiyor çoğu zaman %0 yazdığı halde güncelleme devam ediyor yamalar uygulanırken takılıyor hard disk veya internet sorunu var diyor oysaki hard diskte boş yer çok ve internette bağlı

BannnKai

Member

02-04-2013

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

OsRedark

Junior Member

06-17-2013

Benim pc dede kalan zaman 3 saniye ile -23 dk arasında degisiyor ve hep böyle kalıyordu.Ama bilgisayarı yeniden baslattım sorun düzeldi.

SelfDestroyer

Junior Member

06-20-2013

Bilgisayarım XP nasıl yönetici olarak çalıştırabilirim?

Vector102

Junior Member

03-18-2014

allah aşkına riot ekibi bi yardım edin launcher ı açıyorum hız çok yavaş bi çözüm söleyin.

bi bilgi verin yeter

LordParkus

Junior Member

03-20-2014

S.a ilk önce lol açılıyor Farklılıklar heseaplanırken fonts_el_GR.swf kalıyor bunun nedeni nedir çözümünüz varsa yardımcı olurmusunuz.devama basıyorum ilerlemio kayıtlarıda göstermiyor hata yazıyor

Alýntý:

Stanist512

Junior Member

04-25-2014

Oyuna girdim güzelce oyunumu oynadim ama oyunda fpsm inanilmaz kotuydu bu yuzden bazi araştrimalar yapdim ekran karti guncelle diodu hepsi guncelledim ekran kartimi sonra oyunu açtigimda pacht yerinde farkiliklar hesaplaniyor diyip diyiyor yukari %33 altta farklilik hesapliyor hala

azover148

Junior Member

04-25-2014

bende %33 ve daha farklılıklar heseplanıyor

123