Sihirdar Simgeleri

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

CAS Thanatos

Junior Member

26-01-13, 23:20

60 TL'lik Riot aldım daha 1 tane sihirdar simgesi gelmezmi ya yeter artık aha bugün gelir aha yarın gelir niye gelmiyo bu shirdar simgeleri artık gelsin ya hiç önem vermiyolar şu kadar riot alanlara şu sihirdar simgesi şu kadar riot alana bu simge falan 60 TL'lik aldım daha gelmedi daha gelmedi cevap istiyorum sıkıldım artık ya

gen0ma

Junior Member

27-01-13, 00:44

Şu anda herhangi bi rp alımında sihirdar simgesi gelmiyor, cadılar bayramı simgelerinden bahsediyorsan tahmin edeceğin gibi biteli çok oldu, yılbaşı da geçti..

R4m0s

Tamirci

27-01-13, 03:33

Sihirdar simgesinin getirisi pek yok Kupa var bende 2 tane biri mavi biri gri bi kılıç var mavi ağzından salya akan eleman falan ama bana çokta önemli gelmemekte sizde takmayın böyle inceliklere.

CAS Thanatos

Junior Member

28-01-13, 03:03

Riot Keiran Artık banada bir sihirdar simgesi verin benim için çok önemli sırf o gelecek diye riot aldım arkadaşlara ağzndan salya akan baron resmi geldi riot almadıkları halde bana gelmedi daha

Buggyie

Senior Member

28-01-13, 03:23

o baron simgesi uslu duran sihirdarlara veriliyor ve yılbaşı için olan birşeydi. RP alımıyla gelen ikonlar ise cadılar bayramı içindi. Onları karcırdıysan şimdi istemenin bir manası yok gelecekte ki simge dağıtımını bekle.

Turk StaR

Senior Member

28-01-13, 10:39

Oyuna 1.000.000 TL yatırdım rüyöd bana simge vermedi şikayerçiyim

Neyse saçmaladım büyüyünce bende çok olursa söz bağışlarım sana. Git güzel güzel oyununu oyna. Rp ilede bir alakası yok yarın öbürgün bir etkinlik olur yenileri gelir.

Fractious

Member

09-02-13, 11:09

pulsefire alın o zaman.

R4m0s

Tamirci

09-02-13, 12:15

Ha bide simgeler özel zamanlar için verilmişti

Gagavuz

Senior Member

09-02-13, 12:39

lunar revel için verilen 5 adet simge var şu şekilde alınıyorlar;

bir arkadaşına rp hediye et,

bir arkadaşına şampiyon hediye et,

bir arkadaşına kostüm hediye et (lunar revel kostümlerinden olmalı sanıyorum).

beş kişi maça girin.

diğer dördünü yapın.

bu 5 kriterin herbiri için bir adet sihirdar simgesi bulunmakta. bunları yaparsanız eklenecektir.

JANBERG

Junior Member

01-05-13, 00:26

şu an PVP>ARAM>Sonsuz Uçurum 5'e 5 oynarsanız 3 ayrı simge geliyor (oyun kazanınca da olabilir ben ilk oyunumu kazadığımdan onu tam bilemiyorum)

*******Sihirdar Simgeleri********