Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Konu açmak

Comment below rating threshold, click here to show it.

ProducTi0nxD

Junior Member

06-09-2014

Alýntý:
Riot Xtreme:
Riot mesajlarında konu başlığı oluşturma kısmını tam anlayamadım.

Riot bana yardimci olabilirmisin indirimle ilgili prestijli leblanc aldim indirime girdi iade hakki verirmisin indirimden cekmek istiyorum lütefen kacinci oluyo oyle yardim edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ProducTi0nxD

Junior Member

06-09-2014

Alýntý:
Riot Glandal:
Arkadaşlar o kısım sadece Riotçuların attığı mesajları takip edebilmeniz için var ordan başlığı bulduktan sonra o forum konusuna yazabilirsiniz

Riot bana yardimci olabilirmisin indirimle ilgili prestijli leblanc aldim indirime girdi iade hakki verirmisin indirimden cekmek istiyorum lütefen kacinci oluyo oyle yardim edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brhncntrkr

Junior Member

06-09-2014

bir brhncntrkr efsanesidir http://www.youtube.com/watch?v=aGxu0hw8J5s

TheDeaTBlue

Junior Member

06-09-2014

Riot çalısanları sizden bir ricam olacak çarımın adı TheDeaTBlue çarım elektrik kesintisi nedeniyle 10 gün ban yedi kasli olmaması nedeniyle lütfen banın kalkmasını yada ceza indirimi yapılmasını rica ederim

TwentEyes

Junior Member

06-09-2014

Riot yardım lutfen 99lp var 1 rp gonderme sansınız var mı ?

Psikoparty

Junior Member

06-09-2014

Riot benim çarım uzaklaştırma aldı uzaklaştırma alma nedenim maçtan çıkmadım elektirik gitti ve ertesi gün denediğimde çarım uzaklaştırma aldı siz düzeltebilirmisiniz yoksa bekleyeyimmi ?

WTFINightAngel49

Junior Member

06-10-2014

Merhaba arkadaşlar.Çarımda otomatik olarak yasuo alındı.6300 IP gitti.Lütfen 6300 IP geri gelsin ve yasuo karakterlerimden silinsin.Aksi taktirde sonuçlar kötü olur.Çar WTFINightAngel4994.Eğer bu olmazsa WTFlNightAngel4994'ü deneyin.Eğer yarın 6300 IP'mi görür ve yasuo'nun karakterlerimden silindiğini görürsem Oyunu üst seviyeye taşımak için her şeyi yaparım.

LyanNova

Senior Member

06-10-2014

Alýntý:
WTFINightAngel49:
Merhaba arkadaşlar.Çarımda otomatik olarak yasuo alındı.6300 IP gitti.Lütfen 6300 IP geri gelsin ve yasuo karakterlerimden silinsin.Aksi taktirde sonuçlar kötü olur.Çar WTFINightAngel4994.Eğer bu olmazsa WTFlNightAngel4994'ü deneyin.Eğer yarın 6300 IP'mi görür ve yasuo'nun karakterlerimden silindiğini görürsem Oyunu üst seviyeye taşımak için her şeyi yaparım.

Mutlu olman lazım :ASDFASFD Şaka bi yana nasıl oldu o olay??
Alýntý:
Zalimbatu:
Öncelikle herkese merhaba. Oyunda en son çıkan herolardan biri olan yasuo hakkında konuşacağım.O kadar güçlü bir hero ki kasınca hiçbirşey yapamıyoruz.Pasifiyle ultisiyle herşeyiyle çok güçlü.Tüm yediğim bozgunlarda hep karşı teamda yasuo taşıdı maçı. Bu hero kasamassa bile late gamede yine güçlü.Karşımda yasuo varken ne yapabililrim yardımcı olur musunuz? Bir de nerf gelirmi onu soracağım
O senin sorunun. Jax,Riv,Fio,Akali falan al öyle çık. Counterlamaktan başka yolu yok. Ota **** nerf deyip durmayın.

TheLastFaker

Junior Member

06-13-2014

Alýntý:
Zalimbatu:
Öncelikle herkese merhaba. Oyunda en son çıkan herolardan biri olan yasuo hakkında konuşacağım.O kadar güçlü bir hero ki kasınca hiçbirşey yapamıyoruz.Pasifiyle ultisiyle herşeyiyle çok güçlü.Tüm yediğim bozgunlarda hep karşı teamda yasuo taşıdı maçı. Bu hero kasamassa bile late gamede yine güçlü.Karşımda yasuo varken ne yapabililrim yardımcı olur musunuz? Bir de nerf gelirmi onu soracağım

Abi leblanc falan al kullanabiliyosan q e ulti w yap stun yecek ztn o vurana kadar sen öldürürsün onu

StReAtCaTs07

Member

06-14-2014

İyi oyunlar LOL tutkunları.
Oyunlarda yaşanan bir çok sıkıntı ve endişe mevcut. Gerek afk kalanlar gerek feeder ve troller. Bunlar fazlasıyla can sıkıcı bir hal alıyor haliyle.
Gereksiz küfürler ve zevksiz oyunlar.
Size bir teklifim var!!!!
Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlar ile , oyun trollenmeden , gereksiz küfürler ve hakaretler olmadan en önemlisi de eğlenerek oyun oynamaya ne dersiniz? Biz Wanted Gaming olarak bunu size sunuyoruz.
Raidcall üzerinden oyun içi iletişimimizi sağlayarak kontolü elimizde tutuyoruz. Oluşturduğumuz ortam aile ortamından farksızdır. Böylelikle oynadığınız oyunu kaybetseniz bile eğlenebiliyorsunuz. Uzmanlaşmak istediğiniz mainlerde uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim görebilir , kendinizi geliştirdikten sonra bizimle birlikte turnuvalarda isminizi duyurabilirsiniz.
Her şansı değerlendirmekte yarar var. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Raidcall üye alım Cumartesi öğlen 12:00dan Pazar gece 00:00a kadardır. Raidcall dışında iletişime geçmek için lütfen Resmi Facebook sayfamıza mesaj atın. RAİDCALL: 7068534

FACEBOOK: https://www.facebook.com/WantedOfficial

Okuduğunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.