Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Eskiden oynanmış maçları izlemek

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

NurRespekt

Junior Member

03-05-2014

Böyle bir şey mümkünmü arkadaşlar? Herhangi bir program türü birşey varmı eski maçları izleyebilmek için?

SmurfJetokain

Member

03-05-2014

Böyle bir altyapı olduğuna inandıran nedir seni? Ne kadar fazla yer kaplardı o dosyalar haberin var mı? Düşünebiliyor musun?

Düşünemedi.

NurRespekt

Junior Member

03-05-2014

Online ortamda kastetmiştim ama agresif olucaksan hiç girmeyelim yoksa yok demen yeterliydi.

achi

Senior Member

03-05-2014

baron replays adlı programı indirip kurduktan ve ayarları yaptıktan sonra oynadığın maçları izleyebilirsin.(program çalışır halde oynadığın maçlar için geçerlidir)

NurRespekt

Junior Member

03-05-2014

teşekkür ederim deneyeceğim ^.^

Myth Lord

Junior Member

11-06-2014

Haha böyle bir altyapı olması lazım zaten sen dota 2 oynadın mı hiç 1 ay boyunca oynadığın maçları tekrardan izliyorsun bununla da oyuncu kitlesine ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar

JcCsOuLfLy

Junior Member

12-05-2014

nereden yizlicez?

1KODUM

Junior Member

01-15-2015

Alýntý:
Myth Lord:
Haha böyle bir altyapı olması lazım zaten sen dota 2 oynadın mı hiç 1 ay boyunca oynadığın maçları tekrardan izliyorsun bununla da oyuncu kitlesine ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar

Aynen öle lol nie böle bişi yapmıyor ki dota 2 gayet uzun süredir oynuyorum ve lolden daha gerçekçi ve bütün heroları oynayabiliyorsun ama lolde gayet iyi fakat bir maç izleme alt yapısı olsaydı maçlar depolansaydı bizde maç sonu istersek indirebilirdik penta veya hexakill falan attığımızın kanıtı falan olurdu çok zevkli olurdu

1