PVP.net Patcher Hatası

Comment below rating threshold, click here to show it.

istaynBuLLu

Junior Member

20-01-13, 19:24

S.a beyler bnm sorunum Pvp.net Pacther Kernel durduruldu çıkıyo lolü açtıgımda yardımcı olurmusunuz ? ?

De Gargoes

Junior Member

22-01-13, 04:44

Linkler ölü bilader yardım edersen çok sevinirim. Bu pvp.net hatasını bende de veriyor ve oyuna giremiyorm lütfen yardımcı olur msnz?

BannnKai

Member

22-01-13, 08:11

Alýntý:
De Gargoes kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Linkler ölü bilader yardım edersen çok sevinirim. Bu pvp.net hatasını bende de veriyor ve oyuna giremiyorm lütfen yardımcı olur msnz?
Dil İngilizcede bakın neresini anlamıyonuz ya linkleri açın sağ tarafta dil seçeneği var onu değilse İngilizce yapın öyle bakın bütün çözümler orada var.

DN CreationEpic

Tamirci

MAMAFI

Junior Member

14-03-13, 16:30

ustadım ingilizce bilsek zaten sana sormazdık. pvp hatası bendede var cözüm bulamadım ben mac kullamıyorum pc değil cözüm bulabilen arkadaş varsa banada yardımcı olursa sevinirim.

MAMAFI

Junior Member

14-03-13, 16:31

Arkadaşlar makinem PVP.net hatısı veriyor. Ben macintosh kullanıyorum. Cözüm bulabilen varsa benlede paylaşırsa sevinirim lakin TÜRKÇE olursa iyi olur.

MemelernEfendisi

Junior Member

29-06-14, 22:05

dostum lol uygulamasını sil louncer adminden gir düzelir

Vhampı

Junior Member

22-07-14, 18:52

Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba pvp net hatası bendede vardı ve kesin çözümünü buldum riot görevlilerinden ses çıkmayınca bir araştırma yapıp sonuca ulaştım. Fazla uzatmadan sorunun çözümünü açıklıyorum . Öncelikle pvp net hatası oyun çökme hatası markete girmeme hatası vidoların açılmama hatası hepsinin çözümü çok basit bilgisayarınızda pandomedia boster varsa silin ve şu adımları izleyin.1.adım: masaüstü ekranına sağ tıklayıp Ndıva ayarları Denetim Masası seçeneğine tıklıyoruz. 2.adım: oraya league of legendsı ekliyoruz. 3.adım:Özelleştirilecek programı seçin diyor oraya lol u seçiyoruz.4.adım:lolun seçili olduğu tüm ayarları tam tersi yapıyoruz örneğin: açık siz onu kapalı yapın hepsini tam tersi yaptığınızda herşey düzelecek kesin çözüm.