Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

PvP.net sorunu

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

tonay123

Junior Member

02-26-2014

Sevgili Riot ekibi:
Benim LoL launcher biraz tuhaflaştı.Bazeleri açılmadan kernel hatası veriyor bazen açıldığı anda yanıt vermediği için kendisi kapanıyor ve bazen ise oyun çöküyor... Bu olaylar olurken sol üstteki hata yerinde PvP.net bağlantısı koptu hatası veriyor ama chat hala yerinde internetim var... Neden böyle oluyor oyunda banlayamama karakter seçememe rünleri ve büyüleri seçememe gibi sorunlarım çok oluyor.Bitkinlik ve yetenek gücü kabiliyetleriyle Caitlyn oynadığım bile oldu bugün. Lütfen bunun için bir çözüm bulabilir misiniz cevabınızı dört gözle bekliyorum çünkü bu iş sinirimi bozuyor sıraya falan giremiyorum zaman cezası yiyorum lütfen Riot ekibi bir çözüm bulun

Comment below rating threshold, click here to show it.

Goblider52

Junior Member

02-20-2015

Aynı sorun bendede var neden kaynaklanıyor bilmiyorum çok sinir bozucu

1