E-posta

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

CertainDeath

Junior Member

18-01-13, 22:41

Merhaba yaklaşık 4 aydır lol oynuyorum ve oyuna başladığım ilk gün oyun ile bilgilerimi e-posta vb. her zaman yaptığım gibi unutmamak için bir kağıda yazmıştım fakat, bilgilerin yazılı olduğu kağıdı bulamıyorum kullanıcı adım şifrem her şeyi biliyorum fakat e-postam ve şifresi hakkında hiç bir şey hatırlamıyorum.E-postamı bilmemem ileride bir sıkıntı yaratır mı ? şifre değiştirme vb..E-postamı nasıl öğrenebilirim veya başka bir e-posta ile nasıl değiştirebilirim ? şimdiden teşekkürler...

MrDestructoid

Tamirci

18-01-13, 23:22

Sağ üstte Support yazısının yanından Hesabım'a tıklayın. E-Posta adresini değiştir seçeneğini göreceksiniz, oradan şifrenizi de girerek değiştirebilirsiniz. E-Posta adresinizi unutmanız, ileride şifrenizi unutmanız dahilinde sorunlara yol açabilir.

CertainDeath

Junior Member

18-01-13, 23:48

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim peki e-posta adresini değiştirirken eski e postaya onay gibi birşey gelmiyor değilmi sadece olması istediğimiz e postayı giriyoruz ve güncelleniyor ?

BannnKai

Member

18-01-13, 23:56

Hayır bir onaylama gerekmiyor yeni e-postanızı girdiğiniz an güncellenicektir.

CertainDeath

Junior Member

19-01-13, 00:41

teşekkürler.

TeqTabanca

Junior Member

23-08-13, 11:33

e posta şifremi bilmiyorum orda yeni eposta eski epostayı istiyor ben eski e postayı bilmiyorum nasıl olucak ???*

YaYoYi

Junior Member

19-07-14, 05:40

Lol bilmem şu eposta adresine gönderildi oraya nasıl giricem abi anlamıyorum yenisiyle mi gircem orayada gelmiyor bu kod

SinsiTilki

Junior Member

15-08-14, 00:00

bende aynı şeyi yaşıyorum napabilirim

MiniGowneya

Senior Member

15-08-14, 01:05

Alýntý:
TeqTabanca kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
e posta şifremi bilmiyorum orda yeni eposta eski epostayı istiyor ben eski e postayı bilmiyorum nasıl olucak ???*
Bu sayfada hesabınıza giriş yapın, yaptıktan sonra sağ üst kısımda kullanıcı adınızı göreceksiniz. Ona bir kez tıklayın ve bekleyin, orada karşınıza hesap bilgileriniz gelicek. Baş kısımları gizli olup hesabınızın hangi e-postaya kayıtlı olduğunu gösterecektir.

YamukBacakI

Junior Member

28-08-14, 09:21

asdsa

12