Support Rün

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

Courageous QQ

Junior Member

20-02-14, 22:45

Baylar bayanlar support rünü dizeceğim .

Çeşitli rün sayfası önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.


Comment below rating threshold, click here to show it.

supplysultan

Junior Member

01-03-14, 22:18

Oyundaki eksikliklerini bul gözlemle ona göre ne eksiğin varsa rünlerle tamamla. Tek söyleyebileceğim supp.lar için aktif olarak değişiklik yaratmayacak rünler GP/5 quintleridir 1 tanesi 30 dk lık ortalama bir oyun boyu 180 gold eder. Onun yerine MS quintleri alsan mobilitenin artmasıyla o 180 goldu hayli hayli katlayabilir sana sunduğu kaçma ve yakalama imkanlarından oyundaki tüm rollerde yararlanabilirsin.

Uti. masteryleri ile beraber en ekonomik şartlarda late game'e kadar bile botsuz gezebileceğin bir mobilite oluşur %4.5 rünlerden %1.5 ilk sıradaki masteryden ve %5 ise savaş dışında sağlayan utility ağacının en üst masterysiyle en yavaş karakterlerle bile kayda değer movespeed bonusları alırsın(ki mesela 330 olsa en az 31 movespeed demek olur bu). Ama ki ultra pasif oynuyorsan , etliye sütlüye karışmam kenarda beklerim dersen al GP/5 rünlerini dene derim.

Ne derse desin forumdakiler hiç biri doğru olmaz çünkü herkesin bir oynayış stili vardır. Kendi oyununu ve eksikliklerini gözlemleyip ona göre hesaplarsan en doğru dizilimi yapmış olursun.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Alikante

eSpor Sorumlusu

12-03-14, 17:19
1 of 1 Riot Posts

Selam Schizoprenia 4.3 yamasından sonra neredeyse her destek şampiyonu için farklı birşey yapılıyor hem eşyalar adına hem rünler adına. Rün sayfalarında özellikle damgalarda ve cevherlerde çok değişiklik olabiliyor. Zırh/Fiziksel Hasar/Büyü nüfuzu/Büyü nufüzu+Zırh delme gibi rünler tercih edilebiliyor. Bu tercihler genel olarak hem senin oynama stiline hemde karşıdaki şampiyon seçimlerine bağlı. Cevherler daha da çeşitlilik gösteriyorZırh/Fiziksel Hasar/Yetenek gücü/Hareket hızı/Altın gibi Aşağıdaki linklten profesyonel destek oyuncularını bularak seçimlerini görebilirsin

http://www.probuilds.net/pros