Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban kaldırma isteği lütfen ilgilenirmisiniz ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

Watch4e

Junior Member

02-11-2015

maçta tan çıktım 20 dk ban yedim nie

Pallestor

Junior Member

02-13-2015

ban

kristalingücü

Junior Member

02-15-2015

s.a arkadaşlar ben intenet cafeye geldiğimde bana hep ban geliyor bunun? nedenini nasıl çözülür bana yardımcı olabilirmisiniz?(20dk)ban geliyo

jdfg

Junior Member

02-15-2015

Riot oyundan çıkmadım halde çar ikidir ban yiyor yaa eşleşmem bitio oyundan çıkmıom yine 5 eşleşme verio riot deliricem bu 3.cü riottt lütfen kaldır şu banı

AsSaSinS36

Junior Member

02-15-2015

Riot internet cafede lol oynarken elektirik gitti.Aram da afk kaldım ama team maçı kazanmış lütfen banı kaldırır mısınız teşekkürler.(assasins36).

Sılver07

Junior Member

02-15-2015

bu ne abi ya internet gidiyor suçlusu biz oluyoruz.millet oyunda ana bacı girer 4 kişi reportlar ceza almaz türkiyenin leaverbuster sistemi çok zayıf allah kahretsin boş yere ceza alıyoruz ulan adam akıllı konuşsak bize gülerler böyle konuşsak ilgileniverirler ne zaman talep ettiniz de kaldırdılar 1 cevap verin

Sılver07

Junior Member

02-15-2015

Al işte 20 dk bekliyoz boş yere oyunuda sayemde aldık lan sadece adınız riot hiç ilgilenmiyorsunuz 1 rating den para alıp yatıyorsunuz haram olsun böylelerine

61kadoli61

Junior Member

02-20-2015

Riot kardeşim ben gereksiz yere ban yedim normal oyun oynadım sonra yarın girmeye çalıştım ama giremedim kalıcı olarak hesabınız askıya alındı lol hesabınız bağlı olduğu epostaya bakınız diyor bakıyorum gerekli açıklama yok lütfen banımı kaldırınız kullanıcı adım 61kadoli61 rica ediyorum RİOT GAMES

BAYRAMTEPE

Junior Member

02-20-2015

Kardeş babannem uyuyodu bilgisayari kapattim oyund kapandi 100 dk ban yedi ilgilenirmisiniz tepebayram55 veya bayramtepe

BAYRAMTEPE

Junior Member

02-20-2015

Kardeşim babannem uyuyucakati bilgisayari kapatmak zorunda kaldim 100 dk ban yedi ilgilenirmisiniz riot tepebayram55 oyun içi bayramtepe