Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban kaldırma isteği lütfen ilgilenirmisiniz ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

SaLv0DooRe

Member

06-05-2014

siz o çarı 3 gün sonra alıcaksınız riot size NAH verir kardeşler

ArdaBurakDragon

Junior Member

06-05-2014

ben ıd ve şifreyi yazdım ve oyuna girdim sonra bi savaşa girdim şavaşa girdiğimde kara bi ekran gözüktü ve % lerin dolma yeri gözükmedi sunucuyada tekrar bağlanmadı 10 15 dk olnla uğraştım sonra pc yi açıp kapadım girdiğimde ban yemiştim bile

NoiseControler

Junior Member

06-08-2014

Oyun yüklenme noktasında oyun çöktü diye bir hata verdi.Bende tekrar bağlan dedim ve birden bilgisayarım kendi kendine reset attı.Sonra oyuna giriş yaptığımda 1 Haftalık ceza geldiğini gördüm.Lütfen düzeltin.Afk kalmadım.

D4rkST4R

Junior Member

06-08-2014

Oyuna bağlanırken Pingden dolayı oyun yavaşladı haraketsizlikden 1 hafta ban yedim kaldırırsanız sevinirim

EverToonn

Junior Member

06-10-2014

carım banlandı ltfn yardım edinnnn simdiden teşekkurler

IIonLySauraN

Junior Member

06-10-2014

Dün yaşanan elektrik kesintisiinden dolayı oyundan ayrılmak zorunda kaldım banımın şuan kaldırılmasını arz ederim...

skyfire1234

Junior Member

06-11-2014

pc nin şarjı bittiaçtığımda oyun bitmişti ve şu anda 7 günlük banım var yardım ederseniz sevinirim

sbncgn18

Junior Member

06-12-2014

riot bi bakarmısın LoL oynarken elektrikler kesildi. 15 dk sonra açtığımda 7 günlük ban yazdı. lütfen bir yardım et çok mağdurum. yardım ederseniz sevinirim.

IPR0IERDOI61

Junior Member

06-12-2014

Oyuna girdim katarinayla oynuyordum kardeşim laptoun fişini çekti ertesi gün rp çektim çarıma bi girdim 2 gün ban yemişim riot lütfen banımı kaldırın draven alcam haksızlık yapmayın.lolsüz olmuyo lütfen çarımı geri verin 2 günlük ban bile kötü riot lütfen çarımda banı kaldırın

IPR0IERDOI61

Junior Member

06-12-2014

Alýntý:
ipr0ierdoi61:
oyuna girdim katarinayla oynuyordum kardeşim laptoun fişini çekti ertesi gün rp çektim çarıma bi girdim 2 gün ban yemişim riot lütfen banımı kaldırın draven alcam haksızlık yapmayın.lolsüz olmuyo lütfen çarımı geri verin 2 günlük ban bile kötü riot lütfen çarımda banı kaldırın

acil cevap verin banimi kaldirin sizi bekliyorum riot