Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban kaldırma isteği lütfen ilgilenirmisiniz ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

TiconS11

Junior Member

02-07-2014

2-3 saatliğine elektirik keslildi hesaba girdiğimde çar 3 günllük ban yedi açarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin.. TiconS11

FBWarriors

Junior Member

04-25-2014

riot bi yardım be oyundan atıyo bi yardım et

NextProvion

Junior Member

04-29-2014

7 dk afk kaldım internettimde sorun yaşandı oyuna girdim ve kazandık
ama report editmişler ana sayfaya dönünce oyundan 3 günlük uzaklaştırma(BAN) yedim banı kaldırırsanız sevinirim Nextprovion saygılarla riot

Dexterqwerty

Junior Member

04-30-2014

LÜtfen abimin çarı ban yedi lütfen banı kaldırın yha yoksa beni dövcek

Besıktaskk

Junior Member

04-30-2014

Birden oyun çoktu dedei yeninden bağlandim % 14 te kaldi sonra pc kapandi baktim ban kaldirmisnizz !!

ToughKing

Junior Member

05-02-2014

benim daha bugün bilgisayarım 2 kere üst üste kendiliğinden kapandı ve ben bunu düzeltiğimde ise ban yemiştim lütfen bu banımın kaldırılmasını arz ederim...

Mr Nygma

Junior Member

05-02-2014

Oyun çöktü hatası aldığımdan oyuna giremedim . Tekrar tekrar denedim ama yine aynı hatayla karşılaştım . Banımı kaldırırsanız sevinirim .

LeoKinqo

Junior Member

05-03-2014

İnternetim kesildi ban yedim sebebsiz yere hesabım engellendi,lütfen engellemeyı kaldırırsanız sevinirim.

ElberUcmak

Junior Member

05-05-2014

İnternetim kesildiği için 10 dakika AFK kaldım maçı kazandıktan sonra 3 gün uzaklaştırıldığımı gördüm , bir yardm edin birdaha yapıycağıma söz veriyorum ki lütfen banımı kaldırın allah rızası için 30 level olmam lazım : Lütfen BANI MI KALDIRIN saygılarımla ...

PamiRBey1

Junior Member

05-07-2014

Ya bakın 5dk afk kaldım ban yemişim 3gun luk nedır ya lutfen kaldırın he diyosunuz nıye kaldıralım kardşeim bakın benım kardeşim gibi sevdiğim arkadaşımın kız arkdaşı babasına yakalandı o aradada ben arkadaşımı mecbur evıne kadar bırakmak zorunda kaldım olay bu Nıck PamiRBey1 kaldırırsanız sevınırım.
Şimdiden Teşekkürler