Ay Festivali Simgeleri

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Bot Player 1

Junior Member

29-01-14, 10:17

Festival haftası boyunca sihirdar vadisindeki 2 maçta üstünlügünü kanıtla diyor Savaş Ustası Tryndmare
simgesini kazan diyor.Ben ard arda 2 maçı kazandım fakat simge gelmedi ne zaman gelicek bu simgeler bir bilgisi olan varmı yardımcı olurmusunuz ?

Hispanoe

Member

29-01-14, 12:43

"Simgelerin en geç, etkinlik bittikten sonraki üç (3) gün içinde hesabına eklenecek. Üç (3) gün geçtiği halde ödüllerin eklenmediyse, lütfen bize bildir."

Bot Player 1

Junior Member

29-01-14, 12:56

Sağolasın bunlardan sadece 1 tanemi verilecek yoksa diger görevleri yaparsak digerleride açılacakmı ? birda bu simgeler kalıcımı olucak ?

Hispanoe

Member

29-01-14, 13:34

Diğer görevleri yaparak diğer sihirdar simgelerinide kazanabilirsin fakat "Yolunu Seç" etkinliğindeki sihirdar simgesi ise bölgelerin oylarına bakılarak dağıtılacak

Bot Player 1

Junior Member

29-01-14, 14:32

bazı kullanıcalarda 2 tane simge olmuş bile bende 2 görevide yaptım daha gelmedi acaba sizin dediginiz gibi "Simgelerin en geç, etkinlik bittikten sonraki üç (3) gün içinde hesabına eklenecek. Üç (3) gün geçtiği halde ödüllerin eklenmediyse, lütfen bize bildir." öylemi olcak ama niye onlarda var ?

Hispanoe

Member

29-01-14, 16:26

Herkese aynı anda dağıtılmıyor,sıra ile dağıtılıyor.

Bot Player 1

Junior Member

29-01-14, 17:14

Sağol beklicez artk

Joseph06

Junior Member

31-01-14, 15:21

bana verildi

FearFactorx

Junior Member

31-01-14, 17:28

Bişey sorucam lütfen ilgilenin hesabım ayın ikisine kadar askıya alındı oda elektriklerin kesilmesi nedeniyle neyse orasını boşver banada bu simgelerden gelirmi ?

Dog A Bone

Junior Member

01-02-14, 22:03

peki bu ay festivali kaç gun

12