Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Bilgi Tabanı

Comment below rating threshold, click here to show it.

TheKillerZz

Junior Member

05-29-2013

Alýntý:
ConQuisDator:
ya ben oyunu açıyorum ama hata veriyor hesap ıd sifre giriyorum lol.net baglanılamıyor diyo

aynen

NaTSuKa

Junior Member

06-05-2013

neden sunucuya baglanamıyorum sorun sızden mı yoksa bızde mı ı kusur war

radagast1

Junior Member

06-07-2013

elektirik kesintisi olduğu için bilgisayar kapandı kesinti devam etmeseydi tekrardan bağlanıcaktım ama devam etti ve bilgisayarı açıp oyuna girdiğimde ise kısa süreli ban yediğimi öğrendim çok saçma gelmeye başladı. düzgün bir iş yapmak istiyorsanız daha yaratıcı cezalar bulmalısınız, oyunu şuandan itibaren oynamamaya karar verdim. bu yüzden hala Dİ;Oİ;Tİ;Aİ;

Lykurgos

Junior Member

06-15-2013

Hata raporu bildirdiğimizde kaç gün içerisinde gericevap yolluyorsunuz?

FaTaLittyy

Junior Member

06-16-2013

Yetkili Kardeş ben league of legendse başlayalı 1 hafta oldu akşam bilgisayarı kapadım sabah oyuna giriyorum herkezde olan league of legends yazısı benim ekranda kalıyor ve bişey açılmıyor sebebini nolur açıkla çok canım sıkılıyor...

AoI Limos

Junior Member

06-20-2013

arkadaşlar demin bi internet kesintisi yaşandı sanırım bütün serverda yaşanmış kaçıncıya puan kaybediyorum engellenen yenilgide yazmıyor direk ayrılma

Muphie

Junior Member

06-21-2013

Oyuna girlimiyor oturum açılıyorda kalıyor bilgi verirmisinz ?

SpaCE00

Junior Member

07-04-2013

ben ban yedim ama ürekli 20 karşilaşmadan sonra konuşma engeliniz açılcak diyor ama 20 karşılaşmadan 1 haftadır aşa düşmedi? Neden birde hiçbir zaferleri saymıyor 11 zaferde kaldı kaç oyunu kazandıysam birşey olmadı sebebi nedir ? 17 lvl neden bunlar oluyor. HELLPPPPPPPPPP
!!!!

SpaCE00

Junior Member

07-04-2013

ben ban yedim ama ürekli 20 karşilaşmadan sonra konuşma engeliniz açılcak diyor ama 20 karşılaşmadan 1 haftadır aşa düşmedi? Neden birde hiçbir zaferleri saymıyor 11 zaferde kaldı kaç oyunu kazandıysam birşey olmadı sebebi nedir ? 17 lvl neden bunlar oluyor. HELLPPPPPPPPPP
!!!!

TReQuLL

Junior Member

07-10-2013

Arkadaşlar ben bu gün oyuna giriyodum patch yüklemeye başladı ve %99 olunca VOBank_tr_TR.fsb de kaldı sonra kapattım yeniden açtım bu sefer %33 de kaldı yine VOBank_tr_TR.fsb de kaldı bi yardım etseniz çözümünü felan söyleseniz :/