Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Bilgi Tabanı

Comment below rating threshold, click here to show it.

RunDMC

Junior Member

02-22-2013

Arkadaslar lütven yardımcı olun..... LoL. dosyasını tıklıyorm ama sıfre gırdıgımız ekran gelmıyo ... Benımle bırlıkte bır kac kısı daha bu sorunu yasıyor ...Cozumu varmı bılıyormusunuz ?

GoldenHero

Junior Member

03-02-2013

gençler dün ymaa geldi bugün oyun açılmadı nasıl bir şey ya adope.dll güncelliyemiyor canım sıkıldı riot aldım fln şimde oyun açılmıyor oyunu tamemen sildim tekrar kurdum tekrar indirdi canımı sıktı yardımmm

GnR Pyro

Junior Member

04-15-2013

a

GnR Pyro

Junior Member

04-15-2013

İndirimdeki herolar ve skinler gözükmüyor neden?

benseno21

Junior Member

04-15-2013

yeterbe yeeterrr
abicim benim elek tirik gitti diye 1 hafta ban yedim lütfen yardımcı olun büyüzde kaç kişi oyunu bıraktı ban sona ersin lütfenn!!!!!!!!!!

benseno21

Junior Member

04-15-2013

abicim lütfen yardım cı olun benim elek tirik giti diye 1 hafta ban yedim ban yüzünde büsürü kişi oyunu bırakıyo lütfen buna bi son verin!!!!!!!!!

Intikam

Junior Member

04-19-2013

Bilgisayarıma format atmıstım Windows xp kurdum, az önce oyunu indirdim siteden ve indikten sonra kuruluma gecti,kurulumdan sonra LAUNCHER A bastıgım zaman
'' Failed to launch RADS\system\rads_user_kernel.exe'' diye bi hata veriyo ve oyunun launcherı bile acılmıyo :S
lütfen yardımcı olun riot calısanları veya bu sorundan anlayan biri..

GOD l Zeus

Junior Member

05-14-2013

yardımcı olucakmısınız.. normalde oyunda champ seçtikten sonr****urdelem ve çerçevem gitti sorun nedir. yardımcı olabilecekmisiniz.

Deadllock

Junior Member

05-25-2013

Mac client ile ilgili bu konuda yardımcı olabilir misiniz: http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=18151

OBEY KingLedon

Junior Member

05-27-2013

beyler oyundayım birden elektrik gitti 30 dk sonra girdiğimde 5 6 gün ban yemiştim banımı kaldırabilirmisiniz ?