Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Bilgi Tabanı

Comment below rating threshold, click here to show it.

RussianMan

Junior Member

01-09-2015

riot neden giremiyoruz oyuna lütfen bi yardım edin

Crâzy Girl Buse

Junior Member

01-20-2015

oyuna bağlanamıyorum oturum açılıyor diyor ama biraz bekleyince bağlantı hatası veriyor lütfen yardımı olun

ConnoR AC

Junior Member

02-02-2015

Arkadaşlar Mağaza ya tıklıyorum siyah ekran geliyor internet exploreri falan sıfırladım format attım sildim yükledim ama hiçbir değişiklik olmadı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.

uJ TR uJ

Junior Member

02-03-2015

S.a mobil ödeme kapalımı acaba hata veriyorda

alikistmanisa

Junior Member

02-04-2015

Olun çöktü kahramanı aldıktan oyunu başladığı zaman kapanıyor

WildPunchWT

Junior Member

02-05-2015

sampiyon seciyorum oyun acmio nedense cokuyo durmadan riot bi bak buna sonrada ban atiyosunuz boyle ismi olur oyuna baglanmaya calisiyorum durmadan cokuo oynayamiyorum

NEWYORK19

Junior Member

02-05-2015

Airkadaşlar ben pwp yada dereceli oynuyamıyorum 20 dk sıraya yerleştirildin diyo yazıda hep girdigimde aynı şey bu ceza nezamana kadar devam edicek bi yardımcı olun..

xRibellax

Junior Member

02-07-2015

10 maçtan 7 sini kazanıyorum ve yine gümüş 3 üm, Neden lig sıfırlandığı ve yeni sezonun başladığını söylüyorsunuz 'riot', tamamen saçmalık, hiçbirşeyin sıfırlandığı filan yok, bir anket yapılsın %90 herkez yine eski ligindedir bundan eminim. Kesinlikle lol filan oynamıyorum kaç yıl daha bronz ve gümüşte oynıyabilirim. geçen sezonlardan hesaplarını başkalarına kastırıp elmas plat oynayanlar okadar fazlaki daha rün sayfaarı ve kabiliyetlerden haberi olmyan oyuncular ile dolu, oyundaki en zor bu bronz ve gümüşten sıyrılmak asla asla lol oynamıyorum artık, hepinize iyi forumlar.

07MDY07

Junior Member

02-07-2015

07 Şubat günü pcye reset attım lolü kurdum ama şampiyonumu seçtikten sonra yükleme ekranında bür bozukluk oluyo ve bug plat diye bişey açıyo başka bir pcyede indirdim aynısı oldu neden olabilir?

umutulamis

Junior Member

02-08-2015

pvp.patcher kernel calısmayı durdurdu deyıp acılmıyor. sıldım tekrar yukledım. hala duzelmıyor lutfen destek..