Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Bilgi Tabanı

Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Grumbles

Ürün Yöneticisi

01-12-2013

Merhaba Sihirdarlar!

League of Legends'da yaşadığınız sorunlar veya merak ettiğiniz konular hakkında bilgiyi, destek sayfamızın bilgi tabanı (https://support.leagueoflegends.com/categories/20070087-league-of-legends-oyuncu-destek) bölümünde bulabilirsiniz. Bilgi tabanımız sürekli güncellenmekte olup, yeni bilgi eklenmektedir.

Bilgi tabanımızda olmayan ve eklememizi istediğiniz konular varsa bu başlığın altına yorumunuzu ekleyin lütfen!

ConQuisDator

Junior Member

01-12-2013

ya ben oyunu açıyorum ama hata veriyor hesap ıd sifre giriyorum lol.net baglanılamıyor diyo

DeaqLe

Junior Member

01-14-2013

s.a yeni riot puanı çektigim 1 yıldır kullandıgım çarım 2184 tarihine kdr banlanmıştır diyor lütfen yardımcı olurmsunuz DeaqLe ismim

BannnKai

Member

01-14-2013

Alýntý:
ConQuisDator:
ya ben oyunu açıyorum ama hata veriyor hesap ıd sifre giriyorum lol.net baglanılamıyor diyo

Destek'e bu konuda hakkında ticket atarsan yardım ederler.

BannnKai

Member

01-14-2013

Alýntý:
DeaqLe:
s.a yeni riot puanı çektigim 1 yıldır kullandıgım çarım 2184 tarihine kdr banlanmıştır diyor lütfen yardımcı olurmsunuz DeaqLe ismim

Forumdan yardım edemezler Destek'e ticket atman lazım.

BiteChooser61

Junior Member

01-21-2013

Ben şampiyon açamıyorum satın alma işlemi gerçekleştirilemiyor diyo

kiwanch

Junior Member

01-26-2013

beyler destekğe ticket attım 5 gün oldu ne cvp var ne bişi benimde çarım hacklendi şifresini zar zor buldum .Ya benimsin ya kara toprağın mantığı ile çarı bannlatmıştım şimdi adminlere ulaşımıyorum ticketlarla

komando18

Junior Member

02-09-2013

pbdq

Senior Member

02-15-2013

ne yatım ne ettiysem...1 gün oyun oynayabılıyorum ertesi gün oyun devam ediyor diyor...yine yeniden yüklüyorum.oyunu 1 gün oynadıktan sonra heğ oyun devam ediyor diyor.Ben anlamıyorum artık bıktım bu durumdan.Forumlara yazıyorlar ama kimse ilgilenmiyor...

Woldemor

Junior Member

02-17-2013

BannnKai benim sorunumda oyunda hiç afk olmadan yediremeyen cocukların iftira ss leri yüzünden ban yemek yardım et kardesim kaldır banımı Woldemor 24lvlm