Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Kurulumda Sorun Yaşayanlar

Comment below rating threshold, click here to show it.

FDx

Junior Member

05-02-2013

Arkadaşlar bu son 1 hafta içindeki güncellemeyi yükledim 1/1 de yüklüyor problem yok da 2/2 ye gelince en son 46 mb lik bişi indiriyor onu da yüklüo ama yamalar uygulanıyor diyor en sonunda %99 da kalıyor son 2 saniye tıkanıyor bi çok kez yeniden başlattım bi sonuç alamadım lütfen yardım

The Brave KilleR

Junior Member

05-06-2013

1.we need classic summoner's rift 5v5 normal draft pick.
2.we need classic twisted treeline 3v3 normal blind pick.
3.we need dominion the crystal scar 5v5 normal blind pick and normal draft pick.
and i hope you end it fast cuz we want to play all other servers have this and we dont have any -,- so i pleased you to fast it cuz the russia server have all that .........

DoH Pronus

Junior Member

05-07-2013

Alýntý:
Riot Grumbles:
Eğer League of Legends'ın kurulum dosyasını indirdikten sonra çalıştırmakta sorun yaşıyorsanız, buradaki (https://support.leagueoflegends.com/entries/22545152-kurulumda-sorun-yas-yorsan?locale=88) adımları takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Merhaba Ben riot pin aldim fakat kodlar kısmına yazdigimda kod geçerli degil diyor bu konuda bana kodda hata olmadigini riot görevlileriyle konuşmam gerektigini söylediler bu yüzden bu mesaji attim.

RazorBack

Junior Member

06-09-2013

Arkadaşlar. benim bilgisyarım windows 8 ve Lol ün sitesinden bu oyunu indirdiğim zaman setup açılmıyordu. Yani bu sorunum vardı ve baya araştırdım ben. Eu west Lol ün linkini buldum. İndirdim kurdum. Zannediyorum bende giricek benim hesaba. Bi girdim yabancı sw oldugu için açılmadı. Sildim tekrar araştırdım burayı buldum bak admin dosya vermiş onu indirip açıyorum. Sonra türkçe haline getiriyorum tamamdır. Nasıl yapılcağını açıklamış adam

Castielloo33

Junior Member

06-09-2013

Arkadaşlar benim bilgisayar w7 ancak oyuna girerken Pvp.net hatası veriyor ne yapmalıyım acil öneri!!!

xxyarramxx

Junior Member

06-10-2013

Setup bozuk abi açilmiyor

xxyarramxx

Junior Member

06-10-2013

RazorBack EU West ten de indirdim gene açılmıyor

xxyarramxx

Junior Member

06-10-2013

oha north america nın setup ı 30 mb

PoLiNkA

Junior Member

06-11-2013

okulun internetinden giremiyorum ne yapmam gerek

1907FearLess

Junior Member

06-12-2013

Alýntý:
Riot Grumbles:
Eğer League of Legends'ın kurulum dosyasını indirdikten sonra çalıştırmakta sorun yaşıyorsanız, buradaki (https://support.leagueoflegends.com/entries/22545152-kurulumda-sorun-yas-yorsan?locale=88) adımları takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Resimli bir örneğini ekler misiniz lol launcher açılmıoyor ....