Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Kurulumda Sorun Yaşayanlar

Comment below rating threshold, click here to show it.

danTess

Junior Member

02-18-2013

O değilde oyuna çift tıklıyorum League of legends yazısında bir donma oluyor oyunu kapıyo daha acmadan bu konuda bilgisi olan acill cevap verebilirmi

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

02-22-2013

Alýntý:
danTess:
O değilde oyuna çift tıklıyorum League of legends yazısında bir donma oluyor oyunu kapıyo daha acmadan bu konuda bilgisi olan acill cevap verebilirmi

Hiç tepki vermiyor ise önerilen aşamaları doğru yapmamış olmalısınız.

GoldenHero

Junior Member

03-02-2013

gençler dün ymaa geldi bugün oyun açılmadı nasıl bir şey ya adope.dll güncelliyemiyor canım sıkıldı riot aldım fln şimde oyun açılmıyor oyunu tamemen sildim tekrar kurdum tekrar indirdi canımı sıktı yardımmm

GoldenHero

Junior Member

03-03-2013

Alýntý:
QQQQQQQQQQQQQQQ:
Olay dosyayla ilgili değil senin bilgisayarın Lol'ü bir şekilde engelliyor ve Lol'ün internet bağlantısını engelliyor veya bug olduğundan indirme takılıp kalıyor hep orada.

aga bu sorunu nasıl çözerim

dinginnn

Junior Member

03-30-2013

Alýntý:
QQQQQQQQQQQQQQQ:
https://support.leagueoflegends.com/entries/22896367-Sunucu-Me%C5%9Fgul-Hatas%C4%B1

açmıyor kardeş hata veriyor, indirilen 3 mb lık indirme motoru işe yaramıyor , düzgün bir link yokmu elinizde en azından bi torrent dosyası falan!

RF Bellatrix

Junior Member

04-05-2013

5 nisan oyun kopuklugunda ben yapay zekaya karşı savaşıyodum açıldıgında oyuna giremiyorum hata veriyor bir yardım edermisiniz

NameLeSS62

Junior Member

04-19-2013

https://support.leagueoflegends.com/entries/22545152-Kurulumda-Sorun-Ya%C5%9F%C4%B1yorsan

beyler kesin çözüm !!!!!!!!!!!

BananaMan

Junior Member

04-21-2013

Oyunu başarılı bir şekilde kurdum. LoL Launcher de açtım 1 gündür %33'te kaldı. habire mb azalı diyor. bi%98 bi %33 oluyor HELIP MİİY

Faşo Ağa

Junior Member

04-28-2013

3mblik dosyayı indiriyorum çift tıklıyorum açılmıyor?
adminler bişey yapın

KingOptimus

Junior Member

05-01-2013

bana birisi acil yardım edebilirmi ?? bu kurulum dosyasını ındırıyorum 3mb lık olan tıklıyorum hıc bısey acılmıyor yukleyemıyorum o yuzden oyunu yardımcı olursanız acıl yardımcı olursanız cok sevınırım .