Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Oyungezer lol özel sayisi rp sorunu

Comment below rating threshold, click here to show it.

Tyler1

Junior Member

12-29-2013

Bugun oyungezer dergisinin league of legends özel serisini satın aldım içinde 600 rp kodu var ancak kodu girdiğimde hatalı kod geçersiz diyo bunun çözümü nedir kim bu konu hakkında yardımcı olabılır...

HP Joker

Junior Member

12-30-2013

kardeşim aynı hata bendede oluyo REP-TR-600-B************G olarak yazıyorum ulaştıran yazıp kalıyor sadece 16 hanesini yazıyorum gine aynı birde marketten kodlar kısmına yazıyorum kod geçersiz diyor biri yardım etse iyi olacak

CENGlZHAN

Junior Member

12-30-2013

ben daha kodu bulamadım

PXM Ectheliox

Junior Member

12-31-2013

Ayni sorunu bende yaşiyorum destek bölümüne de mesaj attim ilgilenin lütfen rpmi almak istiyorum

AeromaxeR

Junior Member

01-03-2014

Beyler kodlar dan girmiceksiniz mağazada rp al kismindan riot pin e girip bütün kodu yazin

cagriuzun

Junior Member

01-05-2014

Selam kardeşlerim. Bende aldım da dergiyi yardımcı olmamı isterseniz https://www.facebook.com/profile.php?id=100004941876576 ekleyin facebooktan yardımcı olayım.

cagriuzun

Junior Member

01-05-2014

Alýntý:
HP Joker:
kardeşim aynı hata bendede oluyo REP-TR-600-B************G olarak yazıyorum ulaştıran yazıp kalıyor sadece 16 hanesini yazıyorum gine aynı birde marketten kodlar kısmına yazıyorum kod geçersiz diyor biri yardım etse iyi olacak

Ekle kardeş https://www.facebook.com/profile.php?id=100004941876576 yardımcı olayım.

SRD Shadowblade

Junior Member

02-27-2014

abi ben bu kodu aldım yine de olmuyor her türlü halini yazdım olmadı

LoqiTecH99

Junior Member

02-28-2014

arkadaslar nerede yazıyor kod

7QNWLRJ7Ay

Junior Member

03-01-2014

kod 49. sayfada