Hediye gönderme !!!

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

arciles97

Junior Member

01-01-13, 22:36

Arkadaşıma hediye göndericem fakat yeterince süredir arkadai değilsiniz diye bir yazı geliyor. Hediye göndermek için ne kadar süre arkadaş olmamız gerekiyor lütfen yardım edermisiniz ?

arciles97

Junior Member

01-01-13, 22:54

Arkadaşımın hesabına kendi TL'em den RP yükledim fakat arkadaşım önceki akşam beni yanlışlıkla arkadaşlıktan sildiği için bu kişiyle yeterince süre arkadaş değilisiniz hatası geliyor.Lütfen yardım edin yüklediğim RP akadaşımda kaldı ve kendi İD me gönderemiyorum LÜTFEN!!!

Aristalon

Tamirci

01-01-13, 23:10

Merhaba arciles97,

Arkadaşınıza hediye gönderebilmeniz için Aralık ayından itibaren arkadaş olmanız gerekiyordu.İsterseniz https://support.leagueoflegends.com/home adresine bir talep gönderin.

Hols

Tamirci

03-01-13, 15:47

Bu event başlamadan önce arkadaşın arkadaş listende varsa gönderebilirsin.. Aksitaktirde olmuyor..Bu Konuda yanlışlık olacağını sanmam.. Çünkü event olmadan önce sistem zaten senin arkadaşların kimler biliyordur ve ona göre hediye gönderme sistemini açmıştır sana

General Boozer

Junior Member

03-01-13, 15:52

Arkadaşının hesabına kendin yüklediğin RP'yi kendi accountuna geri atamazsın.

Desperta

Junior Member

25-05-13, 14:51

ben uzun sure arkadas degilsinz dıo bı care bulun arkadasa cektık benım n orda duruo gonderemıorm !!!!

SoGloomy

Junior Member

25-05-13, 14:57

Hediye göndermek için arkadaşlık süresi bir hafta olmalı bir ay çok fazla .

CC WhySoSerious

Junior Member

15-06-13, 10:42

Merhaba bu duruma benzer bir durum yaşamaktayız bizde 2 yıllık ekip arkadaşım ile birbirimizin üyeliklerini zaman zaman şampiyon denemek amaçlı değiştirmekteyiz 2 akşam öncesinde birbirimizi şaka maksatlı silip eklemiştik böyle birşeyin başımıza gelebileceği aklımızda yoktu arkadaşım farkında olmadan benim üyeliğimde iken rp yüklemesinde bulunmuş bu rp ile ghost bride morgana skini alacaktı bende kendisine yüklediği rp ile hediye etmek istedim lakin 2 akşam önce gerçekleşen olaydan ötürü yeterli süre arkadaş olmadığımızı idda eden sistem yüzünden hediye de gönderemedik support center a request açtım lakin bir request 10 günden aşağı cevap almıyor ve bu çok sıkıcı bir durum o yüzden buradan yardım istiyorum yardım ederseniz biran önce sevinirim

https://support.leagueoflegends.com/requests/6657454 -id-

llLuckybabyll

Junior Member

25-08-13, 17:26

arkadaşlar arkadaşım bana önceden hedıye gondermıstı. arkadaşlıktan sılmedıkte eklemedıkte hıcbıse yapmadık suanda arkadasılık surenı zkısa flaan fılan dıyo nasıl ahlledıcez :S

ALEMCI61

Junior Member

28-08-13, 09:38

kuzenime karakter hediye edicektim ama aradaşlık süreniz kısa diyo arkadaşlık süresine nerden bakıcaz??????

123