Yasuo Rün Dizilimi ile Gelen Muazzam Hasar

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

v i

Senior Member

10-12-13, 18:29

Elimizdeki malzemeler :
Yasuo Pasif Avarenin yolu:Niyet
Kritik hasar artırıcı Damga,Nişan,Mühür,Cevher
Ebedi Kılıç
(Bilgi :Kritik hasar artırıcı rünler kritik vuruslarınızın hasarını yüzde olarak artırıyor.Lakin çokda pahalı.Full rün sayfası 25bin küsür ip ye mal oluyor)

Bir süredir kritik hasar artırıcı rünlerle ilgileniyorum..Daha öncesinde tryndamere , master yi gibi şampiyonlar için düşünüyordum.Ama yasuonun pasifinin 2 kat kritik ihtimalini gördüğüm andan bu yana bu fikrin yasuo için altın değerinde olduguna inanıyorum..
Yasuonun pasifi sayesinde 2 adet %25 kritik item çıksak %100 ihtimalle kritik vuruyoruz..
Bu 2 itemin ebedi kılıç olması taraftarıyım.
Ebedi kılıç kritik hasarı %200den %250 ye çıkarıyor.
Damga,nişan,mühür ve cevherleri full kritik hasar artırıcı düzdüğümüzde sadece rünlerden gelen kritik hasar artırma oranı %45.
Bu durumda Yasuo %295 düz atak giriyor istisnasız.
Buçeşit bir rün dizilimi rünlerin etkisini oyun geneline yayıyor bence..Böyle değilde zırh saldırı büyüdirenci vs falan kassak bir süre sonra bu degerler önemsiz bir hale geliyor kısaca rünleri early game için düzmüş oluyoruz sadece..Yasuo mid yada late game şampiyonu olduguna göre..Earyde biraz sıkıntı çeksekte bence deger..
Görüşleriniz değerli..tartışalım

KaelThass

Senior Member

10-12-13, 18:34

full crit dmg rün dizmek earlyde farm açısından sıkıntılı,zaten rünler earlyde biraz daha güçlü olup daha rahat farm yapabilmeyi ve ilk lwllerde yapılan takaslara faydalı olmayı amaçlar.onu geçtim crit dmg rünler hem çok pahalı hemde bu rünleri oyunda sadece birkaç champ için kullanabilecez,yani o kadar parayı ve emeği karşılamaz.crit rün yerine sadece zırh delme bile alsan daha yararlı olur hem early hem late için

Nami

Senior Member

10-12-13, 18:41

Alýntý:
KaelThass kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
full crit dmg rün dizmek earlyde farm açısından sıkıntılı,zaten rünler earlyde biraz daha güçlü olup daha rahat farm yapabilmeyi ve ilk lwllerde yapılan takaslara faydalı olmayı amaçlar.onu geçtim crit dmg rünler hem çok pahalı hemde bu rünleri oyunda sadece birkaç champ için kullanabilecez,yani o kadar parayı ve emeği karşılamaz.crit rün yerine sadece zırh delme bile alsan daha yararlı olur hem early hem late için
+123456789

ama yine de yaparsan olur panp

v i

Senior Member

10-12-13, 20:37

Alýntý:
KaelThass kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
earlyde sıkıntı olacagının farkındayım haklısın ama item seçimi ve biraz dikkatle bu süreç atlatılamazmı? bide yukarıda 2 ebedi kılıc demiştim bunun yerine 1 ebedi bir üçlü kuvvet daha iyi olur gibi.Üçlü kuvvetin pasifinide bu hasara eklediğimizde gerçekten bi AD Carry i anında eritebilecek refleks gösteremeden düşürebilecek bi güç bence..

Chiba

Senior Member

gingerbr3ad

Senior Member

11-12-13, 22:34

Bana güzel bir fikir gibi geldi.Karşı da da eğer oyun başı güçsüz bir şampiyon olursa ve Ormancı yardımcı olursa olabilir.Başlangıçta da Doran+1pot ya da Bot+5pot başlarsan rahat geçirebilirsin.Ama o kadar rün dizipte beklediğini bulamazsan kötü olur.

AE CrafteR

Senior Member

11-12-13, 22:38

Bence normal ad run yada zirh delme runuyle gir

RAW Bertaraf

Senior Member

11-12-13, 23:01

pbe hesabı olan biri denesinde yazsın cidden ilginç denenebilir trollümsü bişey

Karakazan

Senior Member

11-12-13, 23:42

Ben Yasuo'yu öyle gidiyordum PBE'de, lakin 800 yerine 1000 vuruyordu kritiklerde (Tam zarar gitmiyorum)

Onun yerine kritik ihtimali üzerinden giden bir sayfa daha etkili olabilir, pasifinin sayesinde çok daha fazla geri dönüşü olur, ekstradan tank eşyası almanı sağlayabilir.

AP oranları düşünce erken oyunda daha da zayıf oldu Yasuo, çok etkisiz hissedebilirsin kendini başlarda.

Stalios

Junior Member

12-06-14, 23:16

Yasuonun fiziksel hasar veren Q skillide kritikle steklenmektedir ve oyunun başında statik ve ebedi çıktığımızda 90% olması bir sıkıntıdır bundan dolayı yasuo oynayanlara mutlaka rünlerle 5% kritik şans sağlamalarını öneriyorum ebedide çıkıldığı zaman 100% olduğundan temel hasarı oluşmu oluyor latede ihtimallere kalmassınız

12