Lig puanlarının sıfırlanacağı vasvatası ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

feradiNi9

Member

29-11-13, 00:06

Olay şu; Ranked kasıyorum ve Gold olmaya yakınım kimilerinin aksine Riot Glandal ile bire bir yaptığım sohbette kendisi ranked sıfırlanma olayının kesin tarihinin henüz belirli olmadığını söyledi ve sıfırlanınca kaldığımız yerden devam ediyoruz gibisinden bir şeyler söyledi tam hatırlamıyorum. Başka arkadaşlarım ise lig puanlarının sıfırlanacağını sanki ilk defa ranked giriyormuşuz gibi tekrar 10 oyun oynayıp ona göre yerleştirileceğimizi söylüyor... Bu doğrumudur? ne yapmalı? Gümüş II'yim ve açıkçası Gold olmam yakındır fakat böyle bir durum varsa kasmayı bırakayım mı bilgili abiler yoruma

Wakabayashi G

Senior Member

29-11-13, 00:11

10 oyun atıcaksın ama 10 oyundan misal 2 sini kazanınca platin adamı bronz 2y e yerlestırmıycr lıg eski ligine yakın bir yere koyucak tam oranı bilmiyorum bende yalnız misal 10 da 6 olursa galibiyet oranı eski ligine yerleştirilir diye tahmin ediyorum (oran kaynağının üzerinde oturuyorum şu an kanıt istemeyin )

uNiqueWeST

Senior Member

29-11-13, 00:24

Alýntý:
feradiNi9 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Olay şu; Ranked kasıyorum ve Gold olmaya yakınım kimilerinin aksine Riot Glandal ile bire bir yaptığım sohbette kendisi ranked sıfırlanma olayının kesin tarihinin henüz belirli olmadığını söyledi ve sıfırlanınca kaldığımız yerden devam ediyoruz gibisinden bir şeyler söyledi tam hatırlamıyorum. Başka arkadaşlarım ise lig puanlarının sıfırlanacağını sanki ilk defa ranked giriyormuşuz gibi tekrar 10 oyun oynayıp ona göre yerleştirileceğimizi söylüyor... Bu doğrumudur? ne yapmalı? Gümüş II'yim ve açıkçası Gold olmam yakındır fakat böyle bir durum varsa kasmayı bırakayım mı bilgili abiler yoruma

Eğer lig sıfırlama gibi bir durum söz konusuysa ve rakipler elomuza göre gelecekse karşımıza, bütün oyunlar lose alıp karşımıza çıkan rakip seviyelerini düşürmek mantıklı ve böylece 10 maçtan başlıycaksan 9 win gibi güzel bir oran elde edebiliriz. düşünsene 1 sezon uğraşıyorsun 1 skin yolluyorlar 1 çerçeve ve bütün emeğini alıyorlar...

carnifex6

Member

29-11-13, 00:28

soft reset. bir nevi ortalamaya yaklaştırma.
MMR + 1200 / 2= soft reset