Syndra hakkında

Comment below rating threshold, click here to show it.

HF Tormendus

Member

26-12-12, 14:34

Arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce syndra şampiyonunu açtım ve çok beğendim hatta ilk maçta bana biraz op gibi gelmişti fakat genel olarak maçlarımda midi ve 1v1 leri kazanmama rağmen team fightda etkisiz kalıyorum syndra ile normalde mid giderken malzahar veya brand alıyordum ve alan etkili skilleri harikaydı gerçekten takıma çok faydalı oluyorlardı
ancak syndranın skilleri alan etkili olmalarına rağmen alanları çok küçük sizdece bufflanması gerekmiyormu?(w,q için konuşuyorum)

EAG Badmario

Junior Member

09-02-13, 18:11

bende daha 1 saat falan önce syndra aldım. Çok iyi hoş hero ama bir sorunum var bu ultinin en yüksek büyü hasarını vermesi için 3 tane küre koymaya çalışıyorum ultisinin videosunda 3 küreyi koyabiliyordu fakat ben 2 de kalıyorum sizce bekleme süresi itemleriyle mi donatmalıyım yoksa başka bi yolu var mıdır rün falan ??? Gerçekten ultisinin videosu adama tek atıyo neredeyse sırf ulti için aldım diyebilirim onun için fazladan küre koyabilmek için ne yapmalıyım Teşekkürler.

HF Tormendus

Member

10-02-13, 14:48

dostum bu konuyu açalı iki ay oluyo bü sürede bişeyler öğrendim oynaya oynaya syndrayı(artık tf lerde etkisiz kalmıyorum ) senin soruna gelince maksimum iki tane koyuluyo o kürelerden ne kadar cooldown itemi alırsan al sınırı olduğu için üçüncü küre hiç yetişmiyo ama iki küreylede çok yüksek bi damage atabiliyorsun 3. seviyede ultin yerde iki küre varsa 700+%100 ap kadar büyü hasarı verebilirsin
takım dövüşlerinde en başta kendini korumaya çalışıp rakibin adc veya apc sine ultini attıktan sonra e skilini kullanırsan bütün rakibi stunlarsın (ancak ultini attıktan sonra yerde 5 küre oluyor)

CryPoisoN

Junior Member

25-03-13, 11:44

ben Syndra'yı 2 haftadır oynuyorum ve çoğu taktik ini çözdüm siz nasıl çözemediyseniz artık eğer 1 v 1 ' de 6 küre vurmak istiyosanız ilk küreyi vurun sonra 2 küreyi vurun sonra ilk koyduğunuzu elinizde 2-3 sn bekletin son kürenin cooldown bitmiş olacak onuda koyup elinde tuttuğun küreyi bırak ve ulti bu kadar yazdım ama bunu yapmak için karşıdaki adamın saf felan olması gerekiyor herhalde o kadar süre sizin dibinizde kalmaz veya bizim karakterimizin defansı düşükolduğundan biz ayakta kalamayız

Sapphire Fraude

Member

18-11-13, 16:59

ben şuan banlanmış hesabımda syndra yı 3 ay falan oynadım.syndra ya sanırım tf lerde kötü demiştin aslında hiçte değil.738 ap kastığım bir maç hatırlıyorum karşıdaki support sadece w ile adc olan varusta ultimle tek yiyordu.q yu atıcağın zamanlama cidden çok zor.q yu attığın gibi e atıcaksın.bu tf yi rahatça kazanmanızı sağlar ve unutma asla w yu ilk atma.daha doğrusu gerek yoksa atma.çünkü bu bir tf de kaçmak veya kovalamak için olan tek skilindir e yi kullanamazsın çünkü 18 levele kadar e pasiften genişlememiştir ve pek etkili olmaz daha doğrusu etkisi değişmez fakat daha zor atarsın.oyuna başladığında eğer ap rünlerine güveniyorsan kristal matara 3x can potu ve 1 tane mana potu yeterlidir.dönünce mutlaka ward almalısın ve zhonya senin için aşırı önemli bir item.çünkü stunu tutturamazsa eğer sejuani gibi yavaşlatmadan pek etkilenmeyen bir hero varsa çok kolay avdır.