Şampiyon ve Kostüm İndirimi: Evren ve Beşte Beş

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Mito

Ağ Projeleri Sorumlusu

21-12-12, 10:19
1 of 1 Riot Posts

Kartopu Savaşı mevsimi gelince insanın... içi üşüyor. Aşk ve tutku dolu uzun gecelerin yerini, donuk bakışmalar ve hatırlamaktansa unutmayı yeğleyeceğimiz kaçamaklar alıyor. Ama yine de, yılın baştan başlayıp, yeni baharlık giysilerle beraber yepyeni beklentiler getireceği o son şansı takvimimizde işaretliyoruz.

• En azından ben işaretliyorum. Ben Gecekuzgunu Fiora ve arkadaşlarımla –öyle arkadaşlar düşman başına- beraber Kartopu Balosu’na hazırlanıyorum. 487 RP
  • Kutsal Soraka kanepeme yayılmış, dört saat kadar erken aldığı gece içkisini yudumluyor. Artık ağlamıyor ama son karşılıksız aşkını sonunda unutabildiği için değil, şarap etkisini göstermeye başladığı için. Boğacağım şu kadını. Alt tarafı bir balo, adı lazım değil o herif Freljord’lu bir ********yla geliyorsa ne yapalım yani? 487 RP
  • Geceyarısı Ahri elbette az önce Donna Keiran Demacia poşedinden çıkardığım elbisenin tıpatıp aynısını giyip gelmiş. İmkânı yok vaz geçmem; kesimi üstüme o kadar iyi oturuyor ki düelloda bile giyebilirim. Haydi git de üstünü değiş! 487 RP

• Ahri’nin her zamanki kırmızı-beyazlı kostümü arabasındaymış. Ha şöyle! Ben olsam yanımda o kadar giysiyle gezemezdim; ama tilki gibi kadın. Bir bildiği vardır. Ama akşam birlikte oturacağımız kişileri seçme vakti geldiğinde biraz geri dursun. Bir Kartopu Balosu gecesinde iki kere hakarete uğrayamam. 487 RP
  • Syndra vaktinin çoğunu yüksek sosyete mensuplarını doğrayarak geçirse de, aksesuar kullanmayı tanıdığım herkesten iyi biliyor. Başlığıyla, parlayan kürelerinden olsa gerek. Yine de öyle suratını ekşitip durmasa keşke; zaten kızlardan hiçbirinin keyfi yok. Şaraptan daha sert bir şeye mi geçsek diyorum ama, belki de müzik moralimizi biraz düzeltir. 487 RP
  • Dekolte denince akla ilk gelen Sona’nın... gardırobu oluyor tabii. Neyse ki Etwahl’ını getirmiş, belki müziği sinirlerimizi yatıştırır biraz. 487 RP

Kartopu Balosu öncesi arkadaşlarla toplanmak gibisi yok. Biz arabalarımıza ineduralım, siz de bizi ve kostümlerimizi 21 Aralık -24 Aralık arası indirimli satın alabilirsiniz. Ondan sonra da, eh, sevgi parayla alınmaz derler ama, yeni Jimmy Cho’gath ayakkabı alınır.

he4Core Splendor

Senior Member

21-12-12, 10:35

nedense ap ağırlığı olmaya başladı indirimlerde

NaughtyBoy

Junior Member

21-12-12, 11:37

Ben ahriyi aldım çok iyi diyorlardı ama kullanmayı bilmek gerekiyor ahriyi indirime sokanlara teşekkürler şimdi onu denemek üzereyim...

QJusticeL

Junior Member

21-12-12, 16:42

Syndra gerçekten muhteşem bir ap şampiyonu.Rengar'a nerf filan geliyor ama syndra ya da gelmeli bence kasıp kavuruyo ortalığı ya

WestStorm

Junior Member

23-12-12, 17:13

cc yoksa iş yok -.-

Alexandre Dumas

Junior Member

25-12-12, 16:22

pax twisted fate gelicekmi bilgisi olan varmı adminler bilgi verirmisiniz?

Alexandre Dumas

Junior Member

25-12-12, 16:24

pax twisted fate skin tanıtılıyor türkiye serverında fakat kullanılmıyor suan için acaba nezaman gelicek bilgisi olan varmı?