Vayne mi ezreal mi caitlyn mi

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

McPrınce

Senior Member

31-10-13, 19:37

Arkadaşlar konu açık hangisini alayım.

im Apeiron

Senior Member

31-10-13, 19:44

Ezreal zor bir şampiyon tamamen yetenek atışı üzerine kurulu ve ilk seviyelerde gerçekten çok yavaş.Eğer yeni yeni adc oynamaya başlıyorsan tavsiye etmem.
Cait basittir menzili çok yüksek öyle çok aham şaham bir yetenek istemiyor.
Vayne zor,bence hiç bulaşma sen en iyisi cait al

LLadydArbanville

Senior Member

31-10-13, 19:50

Skill shot karakterler kullaniyosan ezreal al degilse vayne al cait bosver

DysquesT

Senior Member

31-10-13, 19:59

caitlyn counter atar hemen hemen her şampiyona. Potansiyelini görmek istersen Uzi yi izle

Vayne late game kralıdır. Wildturtle ı izle

incorrectness

Senior Member

31-10-13, 20:28

late gamede vayne üzerine tanımam ama profesyonel adc lerin kesinlikle ezreal kullanmasını öneririm caitlyn bnm favorim cok oyuncu ve kolay kolay kill kacirmayan karakter ama bütün adcler içinde en sevdiğim ashe <3 asaleti yeter

Anatolianer

Member

31-10-13, 23:34

Ezreal yetenek istiyor yeni başlıyorsan adc kullanmaya bence ezreal ile başlama sonra ne kadar ezik bir adc deyip atarsın şampiyonu bir kenara, ben yapıyodum az kalsın sonra daha çok daha da çok oynadım şimdi beterin iyisiyim gibi

İnternete bakarsan vayne her adc den counter yiyor gibi görürsün ama aslında bu counterlar ilk 10-15 dakika içindir, bu zamanlardan sonra eritirsin hepsini ( Vayne ZOR de-ğil-dir en kötü en kötü EN kötü kule altı farm yap late te tek yapman gereken şey r + q + sağ tık, tryndamere'e göre daha bir komplike kombo ama üstesinden gelebilirsin) caitlyn'e gelince, bence lategame hasarı düşük bir adc yani bir vayne bir draven hatta bir varus kadar vuramuyor, bir ezreal kadar mobile değil, ben caitlyn'i ÇOK güçlü koridor kontrolünün bedeli diğer adc lere kıyasla güçsüz bir lategame olarak tanımlıyorum.

Neden cait diğer adclere göre benim gözümde late'te kötü dersen, bazı adc lerin hedefin canının belli bir % si olarak hasar veren skilleri var ( varus<3) bazılarının normal saldırı hasarını artıran skilleri var ( draven ) bazılarında ikisi birden var ( vayne hemde gerçek hasar ) bazılarında da saldırı hızını artıran ve çok büyük kaçış özelliği veren skiller var (tristana ezreal hatta corki ) ama caitlyn de böyle bir olay yok, pasifi 7 saldırıda mı ne bir %150 vuruyor şampiyonlara, kaçış becerisi de çok uzun itmiyor gibi ama dediğim gibi çok cait oynamam yani hakkında bilmediğim-yanıldığım şeyler olabilir ama eğlenceli bir oyun istiyorsan ezreal, ezeyim geçeyim gerçekten yetenekli miyim hiç bilmeme gerek yok diyorsan vayne al derim

42Rh

Senior Member

01-11-13, 00:17

quin, tristina mutluluk uzakta değil

1KodumTekmaL

Junior Member

09-07-14, 22:32

BeyleR Bana qore En quzeLı Vayne Hele bende oldumu cosarım

wbbLe

Senior Member

09-07-14, 22:41

caitlyn devamlı tercih edilen uzun menzillidir, ADC ye yeni başlıyorsan idealdir tamamiyle basic atacklarına dayalı bi champ kaçma mekaniğide var ultiside gayet kullanışlı gerek dürtme gerek kaçan rakibi avlama safhasında... Ha başka bu dediklerin haricinde sana tristana,Lucian(yakın zamanda nerf/eşitleme gelicek), Jinx deneyebilirsin. Vayne,ezreal şu aralar pek tercih edilmiyor.

Oceliot

Senior Member

09-07-14, 23:00

Alýntý:
wbbLe kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
caitlyn devamlı tercih edilen uzun menzillidir, ADC ye yeni başlıyorsan idealdir tamamiyle basic atacklarına dayalı bi champ kaçma mekaniğide var ultiside gayet kullanışlı gerek dürtme gerek kaçan rakibi avlama safhasında... Ha başka bu dediklerin haricinde sana tristana,Lucian(yakın zamanda nerf/eşitleme gelicek), Jinx deneyebilirsin. Vayne,ezreal şu aralar pek tercih edilmiyor.
tarihlere bakma gibi bir alışkanlığın var mı

12