Mk jogo

First Riot Post
12345 ... 9
Comment below rating threshold, click here to show it.

Creeperr

Junior Member

28-10-13, 20:13

arkadaşlar mk jogo diye bi program var ve aynı skin hack ve lol plusun jung saati özellikleri var ban sebebimi ?

Creeperr

Junior Member

29-10-13, 10:00

yokmu bilgisi olan

Creeperr

Junior Member

29-10-13, 14:11

yokmu cevap vercek

ByUrahara

Member

29-10-13, 14:45

ban sebebi abicim bunu anlayamiycak kadar beyinsizmisin

Creeperr

Junior Member

29-10-13, 16:27

eski skin hacke ban sebebi değil demişlerdi ?

fateboy

Senior Member

29-10-13, 16:48

Oyuna müdahale etmeyen programları tespit edemiyorlar. Yasak ama ban yemezsin çünkü yakalanmaz. Mesela klavyede bir tuşa bastığında 5dk geriye sayan programı oyundan bağımsız kullanabilirsin. Oyuna bağlı değilse tespit edilmez.

Diğer programlar yani oyuna müdahale eden (Oyundan bilgi toplayan) programlar tespit edilir. Jungler bufflara otomatik smite atıyorsa, kesildiği anı anlayıp 5dk zaman tutmaya otomatik başlıyorsa hack sayılır. Bunların anlaşılması da çok kolaydır. Hiç smite atamayan biri tam 1000 can kala smite atıyorsa çat diye banlanır çünkü haksız avantaj. Onun dışında bu programlar senin bilgilerini tutuyor. Riot dava edip kullanıcı listenizi verin derse programı kullanan herkesi banlayabilir.

Onu geçtim. Mk jogo kullanan birisi oyunuma denk geldi. Chatte ispanyolca yazılar yazıyor otomatik olarak. Direk şüphelendim. Riot bunları banlamak isterse bulması sence saniyelik iş değil mi? Türkiye serverında ispanyolca alt alta 5 tane aynı cümleyi yazan birini anında bulamaz mı?

incorrectness

Senior Member

29-10-13, 16:56

benm bildiğim 1 sakıncası yok sonucta hiçbir artısı yok karaktere ayrıca 1 tek sende gözüküyo bnm bildiğim yani riotun böyle kücük seylere takcanı sanmam

Creeperr

Junior Member

29-10-13, 17:07

hile şöyle skin hack var ve skini sadece kendin görebiliyorsun bide eğer jungledeki yaratık kesildiyse saat tutuyor ama saati tutması için oranın görünmesi lazım yanı karşı junga görmediğin sürece saat tutmuyor eğer kesildikden 1-2 dk sonra görürsen doğacağı süreden onu çıkartmıyor direk doğma süresini gösteriyor yani doğru olmuyor doğru olması için oranın totemli olması lazım kesildiği an görmesi lazım ayrıca oto smite özelliği falanda yok bide 1 2 3 4 5 gibi tuşlara ayarlıyosun örneğin mide gank gelcem pushlama gibi basınca oonu yazıyor özelliği bunlar ban sebebimi ?

incorrectness

Senior Member

29-10-13, 17:10

saat tutmak o kadar zor değil oto smite da yoksa hiçbi sıkıntı olmaz tuşlara basınca bişe yazma bunu yazman bile gerekmezdi

Creeperr

Junior Member

29-10-13, 17:27

ama arada bi 5 kere falan ispanyolca bişeyler yazıyor ben görmedim ama arkadaşım dedi onun bi sorunu olurmu zaten ben tuşları ayarlamadım pinglerle falan anlıyor herkez bide bi yetkili birisi cevap verse çok güzel olcak

12345 ... 9