oyun açılmıyor

oyna butonuna basınca oyun açılmıyor 2 100.00%
virüs sorunu vermıyor ama oyna btonunda nsonra oyun açılmıyor 0 0%
Katýlýmcý sayýsý: 2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

oyun açılmıyor.

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

cagatay03

Junior Member

17-12-12, 23:57

merhaba. oyunda başta oyna butonuna basıyorum ama oyun açılmıyor. kaç kere denedim olmadı. virüs programı kapalı başka neden açılmıyor?

Hols

Tamirci

18-12-12, 00:30

Merhaba, nedenini pek anlayamadım fakat şunu söylemek isterim.. Banada bazen böyle ufak sorunlar oluyor.. "Oyna" tuşuna basmadan önce sağ üstte ayarlardan "Tamir" e tıklayarak dosyaları tamir edebilir ve belkide sorunu ortadan kaldırabilirsin Bu işlem biraz uzun sürebilir.. Beklemende yarar var.. Ayrıca virüs programının neden kapalı olduğunu anlamadım?? Her hangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum Virüs programını aktif hale getirmeni öneririm..

cagatay03

Junior Member

18-12-12, 00:36

tamiri denedim bi kaç kere ama işe yaramadı. internete yazdığımda virüs programının engelleyebileceğini söylediler ondan kapatmıştım. ilk önce patcher sorunu veriodu onu geçti şimdide bu sprun çıktı napıcam bilemiyorum

Hols

Tamirci

18-12-12, 00:40

Sıkıntı dosya yolunun lol tarafından istenmeyen bir dosya yolu olması . Bir nevi Türkçe Karakter Problemi.
Sıkıntıyı oyunu silmeden çözebilirsiniz oyun exe sine sag tık yapın özellikler deyin hedef kısmında yazan yeri kontrol edin

Örnegin : "D:\Türkçe\LeagueOfLegends\League of Legends\lol.launcher.exe" (Bu Yanlış olandır. Bu şekilde İçinde Türkçe karakter geçen bir yok sa sıkıntımız ondan kaynaklıdır.)

"D:\Turkce\LeagueOfLegends\League of Legends\lol.launcher.exe"
olarak değiştirildiğinde ve Adı Türkçe olan D dizinindeki klasörünüzün adını da ayno şekilde Turkce Yapmanız Sorununuzu tamamen ortadan kaldıracaktır.

cagatay03

Junior Member

18-12-12, 10:36

evet türkçe karekter yokmuş onu düzelttim denedim ama yinede açılmıyo elim kolum bağlandı valla.bir türlü açılmıyor.?

ScHanDaL44

Junior Member

17-07-13, 01:12

ltfn banada yarım edin aynı sorun bende de var hepsini denedim silip başatan yükledi kaç ker olmuyo offf

ScHanDaL44

Junior Member

17-07-13, 01:13

oyunu başlat butonuna basıyorum ondan sonra siyah bi ekran çıkıyo oyun gelimo hepl plsssssssss

TGG Matahlı

Junior Member

17-07-13, 12:41

banada oldu çözüm nedir

oquzhan09

Junior Member

01-08-13, 19:31

Benim onceki pc windows 8 di araştırdım windows 8 açılmdığını öğrendim indirdim oyunu açılmıyor şimdide windows 7 ye kurdum pc yi yine olmuyor sorun ne ?

ibisyu

Junior Member

10-09-13, 14:59

Alýntý:
Hols kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Merhaba, nedenini pek anlayamadım fakat şunu söylemek isterim.. Banada bazen böyle ufak sorunlar oluyor.. "Oyna" tuşuna basmadan önce sağ üstte ayarlardan "Tamir" e tıklayarak dosyaları tamir edebilir ve belkide sorunu ortadan kaldırabilirsin Bu işlem biraz uzun sürebilir.. Beklemende yarar var.. Ayrıca virüs programının neden kapalı olduğunu anlamadım?? Her hangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum Virüs programını aktif hale getirmeni öneririm..

bende şampiyon alacam ama kullanılamıyor yazıyo onuda onarmadan yapabilirmiyim..

123