Şifremi unuttum

First Riot Post
123
Comment below rating threshold, click here to show it.

C9 ORMANCI

Junior Member

18-10-13, 15:11

Arkadaşlar 2 hafta önce eposta ve lol şifremı değitirdim ikisinide aynı yaptım şifre zor olması ıcın bir siteden şifre belirleyip metin belgesine kaydetmıiştim malesef evde yokken aynı gün içerisinde abim tarafında format atılmasıyla birlikte ne e posta ne lol şifremi biliyorum ticket attım 5 gun oldu cevap yok hala ?

HWN Lacrimarum

Member

23-10-13, 12:41

e posta şifreni şifremi unuttum kısmından öğren gizli soru ve cevabını umarım biliyosundur
lol şifreni unuttuysan aynı şeyi yap şifremi unuttum kısmından kayıtlı e-posta hesabına onay linki gönderilir böylelikle hesabına erisirsin

redkid 41

Junior Member

23-12-13, 17:06

22.12.2013 tarihinde şifremi deiştirdim ve degişitdigim şifre ile hesabıma erişemedim:
Bunun üzerine şifremi unuttum seçenegini secerek messenger adresime mail gonderiyorum ama gonderiliyor dıyor ama hiç bir bilgi gelmıyor :
ve bunun uzerine 2 önce ticket attim hiç bir bilgi alamadim Lutfen yardımcı olunuz.

ByKuSuRsUz61

Junior Member

28-01-14, 13:35

Şifremi unnuttum nerden değiştircemi bilmiyorum bi yardım lütfen

M D

Junior Member

10-03-14, 22:02

şifremi unuttum msne yollayamıyorum yardımmmmmmmm

Riot Grumbles

Ürün Yöneticisi

11-03-14, 13:48
1 of 2 Riot Posts

Oyun şifrenizi oyunun giriş ekranında Şifreni mi unuttun? linkine tıklayıp değiştirebilirsiniz. E-posta şifrenizi unuttuysanız o zaman e-posta sağlayacınızın şifre kurtarma seçeneklerini kullanmanız gerekiyor.

Eklenen Resim Ön Ýzlemesi
Dosya tipi: jpg launcher.jpg (35.8 KB (Kilobyte), 190x kez indirilmiþtir)

DatDamge

Junior Member

11-03-14, 16:43

Ben konu bulamadığım için burada söylüyorum ama arkadaşlar kim olduğu belirsiz biri hesabımı çaldı 9 mart da oyundaydı lütfen bi yardım edin 30 lwl çar boşa gidicek yardım edin nolur .

Riot Grumbles

Ürün Yöneticisi

11-03-14, 17:19
2 of 2 Riot Posts

Alýntý:
DatDamge kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ben konu bulamadığım için burada söylüyorum ama arkadaşlar kim olduğu belirsiz biri hesabımı çaldı 9 mart da oyundaydı lütfen bi yardım edin 30 lwl çar boşa gidicek yardım edin nolur .
Lütfen hemen destek ekibiyle bağlantıya geç, talebini aldıktan sonra hesabının güvenliğini sağlamak için hesabını geçici olarak askıya alacaklar ve senden bazı bilgiler isteyecekler.

Hesap çalınmalarının 1 numaralı nedeni hesap bilgilerinin paylaşımıdır, umarım hesap bilgilerini paylaşmamışsındır.

selopd

Junior Member

12-03-14, 15:47

bana yardım edin lütfen bitane çarım vardı çaldılar yardım adı junikod yardım edin lütfen şerefsizler çalmış çarımı yardım

123arda456

Junior Member

25-03-14, 20:29

Lan çarıma 450 tl nakit çektim şifremi unuttum nolur yardımmm...

123