Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Karakter Counterları ?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Alikante

eSpor Sorumlusu

03-11-2014

CrazyBook gerçekten ellerine sağlık güzel bir tablo yapmışsın İsterseniz birkaç site var bu şekilde hangi şampiyon hangi şampiyona karşı durabilir/duramaz gösteren fakat buradaki bilgiler her zaman sağlıklı olmayabiliyor. Benim şahsen çok başıma gelmiştir sadece durdurabildiği için aldığım ama çok ağır bir şekilde kaybettiğim oyunlar(gerçi ben hep kaybediyorum o ayrı ). Burda önemli olan sadece o şampiyonu almak değil aynı zamanda şampiyona hakim olmak ve doğru bir şekilde oynayabilmek. Bir şampiyonu durdurmak sadece karşı şampiyon seçimiyle değil, aynı zamanda doğru oyun tarzını uygulamak, doğru eşyaları doğru sıra ile almak, doğru yetenek seçimi ve karşınızdaki rakibin hareketlerini öngörebilmekle mümkündür

KARTAL1903F

Junior Member

03-11-2014

bir şampiyon satın almıştım baya bi zaman önce geçen gün satın alınanlara girdim satmak için fakat satın alınanlarda gözükmüyor. profilden şampiyonlara girdiğim zaman mevcut olarak gözüküyor fakat satın alınanlarda neden yok bi yardımcı olur musunuz. (bu arada o şampiyon bu hafta açık olan şampiyonlar arasında yer alıyor bu sebepten mi gözükmüyor olabilir bi yardımcı olun lütfen...)

uluslu

Junior Member

05-02-2014

arkdaşlar lütfen gragasın counterını söyleyin 1 adam adam gibi söylesin

uluslu

Junior Member

05-02-2014

beyler söyliyen adam dır produr :DDDD

yu von

Junior Member

11-26-2014

beyler Xerarth ın contırını örenmek istiyorum şu an darius ve x erarth konusuda taklmış dumdayım yardım edersenşz sevinirim

RadresTR

Junior Member

02-25-2015

Ohooo doldurmuş xd

12