Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

8.10.2013 Ban Kaldırma Talebi

Comment below rating threshold, click here to show it.

Gramski

Junior Member

01-12-2014

Riot ben maç yaparken annem yemeğe çağırdı zorunluydu.Suçum yok umarım bakarsınız.Şimdiden teşekkürler.Ve iyi günler.

VictoriousVega

Junior Member

01-13-2014

Maçın Sonunda Sunucu Kesildi 1hafta ban yedim ve gereği yapılmazsa oyunu bırakmaya düşünüyorum,birçok arkadaşım lol oynamak istiyor eğer hatalar böyle devam ederse kimseye önermiceğim ve tanıdıklarıma oynatmamak için elimden geleni yapacağım . Nerdeyse 2 ay oldu en son ban yiyeli şimdi direk 1 hafta yedim. Gereği yapılmassa size olan sonsuz güvenim çok kötü kırılacaktır. Gereğinin yapılmasını istiyorum . İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum ve çok sinirliyim . Gereği yapılmassa elimden gelen her şeyi yaparım

VictoriousVega

Junior Member

01-13-2014

Hizmetinizden hiç memnun deilim. Çoğu arkadaşlar bana katılıyorlardır. Sunucu kesildi diye yani sizin yüzünüzden 1 hafta ban yedim . İnternetimde hiçbir problem yok hatta çok hızlı. Bu sorun hemen çözülsün .Artık oyunu oynarken sayenizde oyundan sıfır eğlence alıyorum. Hatta size çok ağır hakaretler ediyorum. Gereği yapılmazsa daha kötü hakaretler edicem ve haksız durumda kalmıcam . Bu işi çok kötü yerlere taşırım bilginize
Not: Arkadaşlar sizde benim gibi olaylar yaşamış olabilirsiniz . Hatta belliki RİOT ÇALIŞANLARI bu yorumu bile okumayacaklar ama şansımı denemek istedim . Olursa çok mutlu olurum ve birazda olsa oyundan tat almaya başlarım lütfen eğer bunu okuduysanız lütfen bu sorunu çözün.

PoverTigers

Junior Member

01-15-2014

Hiç bir şey olmadı çarımdan çıktım ve bir daha girdiğimde çarım ban yemişti çarımın banın kaldırılmasını talep ediyorum iyi çalışmalar

Cyrstall

Junior Member

01-18-2014

Oyun kastı bilgisayar aniden kapandı.Tekrar Lol'u açtım zafer yazdı devama bastım uzun süre afk olduğunuz için ban yedi dedi lütfen banımı kaldırın .

TheManyak10

Junior Member

01-20-2014

Merhaba

Ben ban yediğim gün oyundan ayrılmam söz konusu olmadı ama ertesi sabah ban yediğimi gördüm. Tekrar söylüyorum oyundan ayrılma gibi yada report edilmem gibi bir sorun söz konusu değildir. Çarın açılmasını rica ediyorum

hakan46

Junior Member

01-20-2014

Selamun Aleykum Riot Games İyi Calışlamalar Onceliklle Ben simdi Saat 17.45 De Okuldan Cıkıp eve vrdımda lolu actım bir Botlara Karşi Atim Dedim Annem Gil Yemege Cagırdı Yemegı Yedım Oyunun son 2dk bıtmesıne kala girdim mor merkezi aldıkdan sonra clinet kapanılcak dedı sonra kapanıldı oyuna gırım dedm

27.01.2014 Tarihine Kadar Ban Yedim Lutfen Kaldırımısınız.

Char Nick:hakan46

İyi Calışmalar Kolay Gelsın .

xpzKiller

Junior Member

01-23-2014

Ben net kafedeydim sürem bitmişti eve gidip lolu açtığımda banla karşılaştım bunu kaldırılmasını istiyorum yani ben bilerek veya isteyerk çıkamdı çok saçma ama böle bi durum da ban atmanız gerekmez

SoNSaVaScI12

Junior Member

01-24-2014

çarımın banın kadldırılmasını ıstıyorum durmadan ban yıyıro

ScreamR0ni

Junior Member

01-24-2014

suan nneye ne yazdıgımı bılmıyorum tekdıleyım arasıtra bılırsınız istanbul kucuk yalı emek c.d ümit sokakelektırıkler gıttıgııcın ban yedım lutfen bnım aclımasını sıtıyorum lutfen ( arastıra bılırsınız )