Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

8.10.2013 Ban Kaldırma Talebi

Comment below rating threshold, click here to show it.

CImProC

Junior Member

12-26-2014

20:00 kadar bi süre bekliyorum fakat 1 eşleşmeli oyun kalmıştı onuda yaptım fkat düzelmedi

LegolasRecep

Junior Member

12-26-2014

Oyuna girmiştim ****m geldi e malum tuvalete gidip bünyeden attım. Sonra bilgisayara format attım nolur nolmaz diye sonra lolu yükledim oyuna girdim açtığımda ban yemiştim uzun süe durduğu için lütfen banımı kaldırın. :[

xxIQaRUS

Junior Member

01-07-2015

annem internetin fişini çekti ve bilgisayarı kapadı bu yüzden leaver buster cezası aldım lütfen kaldırın oyuna giriş ismim asilking36 oyun nickim XXXIQARUS

bafralıdeli

Junior Member

02-20-2015

sayın riot ekibi 20 dklik 5 adet ban vermişiniz banımı kaldırın