Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

8.10.2013 Ban Kaldırma Talebi

Comment below rating threshold, click here to show it.

nverbackdown291

Junior Member

12-14-2013

ben daha yeni yosuyo aldım ve ele başladım başlar başlamaz elektrik kesildi ve 20 dakika felan kesik oldu baktığımda 3 gün ban yedi ama benim yapacağım bişey yoktu bu yüzden banı kaldırımısnız

nverbackdown291

Junior Member

12-14-2013

ben oyun oynamaya başlamıştım yosuyoyu aldım 3 daka oldu olmadı elektrikler kesildi lütfen kaldırımısınız çünkü benim yapacağım birşe yok

LordPeople156

Junior Member

12-18-2013

yaa ben katarina ile oynarken yenmiştik ondan sonraa bana oyundan menn edildiniz yazısı çıktı bügün ayın 18.12.2013 açılması lazım ama şuan açılmıyor buna çözüm bulun abi bundan bıktım her zaman benim başıma geliyor

İlgileriniz için teşekkürler

Çampırt

Junior Member

12-21-2013

Bilgisayarım çöktüğü için ban yedim lütfen gereğini yapın

BatesMotelPro16

Junior Member

01-02-2014

Elektrikler kesildi actığımda ban yemişim kaldırırsanız sevinirim.

Whynat

Junior Member

01-03-2014

İnternetim yavaş olduğundan dolayı oyundan attı tekrar bağlanmayı denediğimde ban yemiştim lütfen banı kaldırırmısınız birdaha olmayacak.

nikola008

Junior Member

01-08-2014

Valla bekliyok......

MedCusa

Junior Member

01-11-2014

Ya benim sucum yokki bu gün okulda folklor vardı ona yetişmek için oyunda arkadaşlara surrendere evet deyin dedim demediler o yüzden çıkmak zorunda kaldım lütfen kaldırırsanız çok sevinirim

VictoriousVega

Junior Member

01-11-2014

Merhaba yarın özel bir maçım var ve gereksiz yere ban yedim . Afk kaldım ama istiyerek deil oyun çöktü adlı bir mesaj girdi ve bidaha oyuna giremedim . Benim banımı kaldırmak zorunda deilsiniz ama en kısı süre de bu sorunu çözerseniz çok sevinirim iyi günler , iyi çalışmalar
İlginiz açin şimdiden çok teşekkür ederim

Gramski

Junior Member

01-12-2014

Riot banımı kaldırırmısınız.Yemeğe giderken kapatmak zorunda kaldım heralde report ettiler abimle oynuyoduk lütfen kaldırın oynamak istiyorum.Bida yapmamaya çalışcam.Hafta sonu lol oynama cezam var zaten hafta sonu sınızsız sadece.Umarım ilgilenirsiniz.İyi günler.