Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

8.10.2013 Ban Kaldırma Talebi

Comment below rating threshold, click here to show it.

lTClDiabLo

Junior Member

10-08-2013

Sayın Riot Çalışanları:

Gereksiz Yere Ban Talebinde Bulunuorum.Nedeni Afk Yakalama
Programı Ben Oyunda Olduğun Halde Beni afk sanıp ban yemiş
bulunuorum eğer bir kanıt isterseniz çarımın son oynanlar
kısmına bakıp anlayabilersiniz 7-3-1 zafer lik bir oyunda
nsl ban yiyebilriim reportsuz bir şekilde 3 arkadaş 2 si dışardan
skpyeli bir şekile oynuorduk lütfen ilgilenin bayramdan önce açılmasını
talep ediorum.Banın Bitme Süresi (15.10.2013) çok saçma bir ban bayramdan
önce açılmasını veya banın süresinin kısaltılmasını talep ederim ii çalış
malar.... *_*

lTClDiabLo

Junior Member

10-09-2013

hala bir işlem yapılmıyacakmı

WızarDLY

Junior Member

11-02-2013

durdug yere neden ban atarlarki internet gitti diye ban yiyioruz çok saçma 3 günlük ban kaldırmsınız tamda karkate alıcaktım o kadar biriktirmiştim

ChatlakHe

Junior Member

11-02-2013

Benimde bilgisayarın şarjı bitti. Oyuna tekrar girdiğimde ban yemiş buldum kendimi bende banın kaldırılmasını istiyorum.

1Dewil0fTheAeon1

Junior Member

11-12-2013

benim cara durduk yeere ban yedilütfen kaldırın jols adlı oyuncu geldi anama kardeşime babamna küfür eti ben bişi demedim sonra ban yedim yardım

mert1005

Junior Member

11-15-2013

bende bugün itibariyle ban yedim benimkisinide kaldırırmısınız tamda rp çekçektim net kesildi oyun bitti ban yedim ilgilenirmisiniz teşşekürler

YunusMercan8

Junior Member

11-16-2013

Bugün yapay zekaya karşı oynarken babannem rahatsızlandı kadıköye acil gitmek zorunda kaldım lütfen banımı kaldırın

TurkceLLi

Junior Member

11-19-2013

Benimde internetim ttnet yani surekli gidip geliyo. bu kaçıncı ban şimdiye kadar bir yere başvurmadım ama artık yeter hesabım açılıyo açıldıgı gün tekrar ban yiyo bide oyuna geri döndüğüm halde ban yiyorum asıl bir adalet birde bu oyuna rp çekiyorum her hafta haksızlık bence bugun yine 1 haftalık ban yedimhesabımın açılmasını talep ediyorum.

xxxLegendBoysxxx

Junior Member

11-30-2013

Elektirikler gitti ve bilgisayara döndüğümde ban yemiştim lütfen banımı kaldırır mısınız? İYİ ÇALIŞMALAR

Maccarrety

Junior Member

11-30-2013

oyuna girmiştim WC'ye gidip geldim.Sonra kapattım oyunu açtığımda ban yemiştim uzun süe durduğu için lütfen banımı kaldırın. :
(