Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Usta Oyunculardan Tavsiye

Comment below rating threshold, click here to show it.

Proche

Junior Member

03-24-2013

heimer dinger eskiden 3 torret koyuyodu fakat artık 2 koyuyo ve zırhıve canı azaltıldı lütfen heimerdingeri tekrar oyanamak istiyenler için gcünü az da olsa artırırmsınız?

WhySoSick

Junior Member

03-25-2013

akaliyi oyundan kaldırın düzenlemeyle uğraşmaya bile değmez o hero , bu şekilde oyunun balance değeri iki kat artacaktır

MFX Xhoky

Junior Member

03-29-2013

teşekkürler

MarKeLass

Junior Member

03-30-2013

Gandal Sana Ulaşabileceğim Bi Site Bi Mail Adresi Veya başka bişey varsa verirmisin ?

SaTöJerX2

Junior Member

04-07-2013

beyler herolar kaç haftada bi deyişiyor bilgisi olan warmı

mandrakex

Junior Member

04-15-2013

arkadaşlar birisi yardımcı olsun bilgisayarıma oyunu yğkleyemeiyorum

RodneyMerceRr

Junior Member

05-06-2013

Abi oyuna giremıyorum neden olabılır ?

CilalıMürsel

Junior Member

05-15-2013

Arkadaşlar benim bi sorunum var . Ben pvp Normal oyununda oynuyorum lwl 14 suan ama bugune kadar oynadıgım pvp zaferlerı gorunmuyo sadece 4 te kaldı ılerlemıyo rahat 30 35 olcaktı neden 4 te kaldı bi anlam veremıyorum bu konuda yardımcı olursanız cok sevınrım .:S

FrenKesTainN

Junior Member

05-30-2013

arkadaşlar banlanma sebebini nerden ögrenecegiz bilginiz varsa bi yardımcı olun lütfen boş yere ban attı lar bari sebep nedir onu bilmek istiyorum

ChekFrosT

Junior Member

06-22-2013

Ben buradan adminimize sesleniorum dikkate alinirsa cok sevincem...!ben bir internet cafe calistiriorum ve o siradada lol oynamaya calisiorum ve kosusturmaca oluo bazen yetisemiorum o yuzden de afq kaldiigm icn de oyundan dusuo snrada ban yiyiorum beni anlamalarini istiorum yani....!!!sampionumuda acarsan sevinirim..