Lol açilmiyor %99 da kaliyor

Comment below rating threshold, click here to show it.

StarsLord

Junior Member

04-09-13, 18:22

Arkadaşlar lol yükleme ekranı 99 a kadar ilerliyor 99 da takılı kalıyor kaç saattir açılmadı riottanda ses yok çözüm ne ?

PoliteBoy

Junior Member

04-09-13, 18:26

Aynı sorun bende de var çözüm önerilerinizi bekliyoruz..

reisindonu

Junior Member

04-09-13, 19:02

aynı şekilde benimde öyle sabah 9dan beri uğraşıyorum riot acil yardımmmmmmmm

Explorer Ezreal

Junior Member

04-09-13, 19:05

IMPORTANT NOTE

For people that get stuck in the League of Legends logo, and / or at 99% , 33%.. When patching the client: Do not worry about it and leave it open. Both during the logo and when stuck at those % the game is still patching in the background. If you leave it eventually it will be finished and move forward.
Thanks for your patience, we’re sorry to those running into this problem and it would help for you to let us know if the steps above helped fix things here in this thread.

euw forumundan alıntıdır tam olarak aynısını çeviremem ama benim burdan anladığım eğer league of legends logosu çıktığında %33 veya %99 kaldığında sakın kapatmayın arkaplanda güncelleme yapılıyor eğer öyle bırakırsanız elbet bitecektir

reisindonu

Junior Member

04-09-13, 19:25

Alýntý:
linkinbaran kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
IMPORTANT NOTE

For people that get stuck in the League of Legends logo, and / or at 99% , 33%.. When patching the client: Do not worry about it and leave it open. Both during the logo and when stuck at those % the game is still patching in the background. If you leave it eventually it will be finished and move forward.
Thanks for your patience, we’re sorry to those running into this problem and it would help for you to let us know if the steps above helped fix things here in this thread.

euw forumundan alıntıdır tam olarak aynısını çeviremem ama benim burdan anladığım eğer league of legends logosu çıktığında %33 veya %99 kaldığında sakın kapatmayın arkaplanda güncelleme yapılıyor eğer öyle bırakırsanız elbet bitecektir
bi bitmedi ama abartmıyom 1 saattir bekliyom en sonunda süreler - ye düşüyo

kill3rboy

Junior Member

04-09-13, 19:39

aynen aynı sorun ben de var rayot **ıllı ol

ShadowGlfix

Junior Member

19-01-14, 21:17

aynı sorun bendede varr olmuooo nası olucak bu iş bi cevap verin

ShadowGlfix

Junior Member

19-01-14, 21:19

sabaha kadar beklicezmi ne yapcaz cevao varinnn lol oynamak istiom olmuooo kaç gündür üzgünüm

ShadowGlfix

Junior Member

19-01-14, 21:21

yeni güncelleme geldi her şeyi ... etti yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa**

Lejy0nS

Junior Member

23-01-14, 23:30

1 saattir bekliyorum yazan arkadaşım 4.5 saattir bekledim 4:26 gördüm gerileye gerileye. Bu kadar sorumsuz bir oyun ekibi olamaz ya. Kaç kişi bu konuda yardım bekliyor çözüm arıyor , Riot kılını kıpırtmadı. Riotun yaptığı tek şey League Of Legends için DP'yi tutmak varsa yoksa DP. Ailesel bi mevzu herhalde pek çözemedim ama mevzuyu. Umarım sorunu çözen arkadaşlar olurda en kısa zamanda oyuna gireriz.