Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Oyun Çöktü Hatası !!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

ReDConVersee

Junior Member

10-01-2013

RİOT bişey yapın abi bu nasıl sorumsuzluktur, şimdi dereceliye girdim bu günkü update yi yaptıktan sonra ilk oyunum ve çöktü diyor girmiyor oyuna, ban atıcaksınız bana büyük bir ihtimalle, hadi 2 gün ban yerim onun derdinde değilim ama takım arkadaşlarım yani adamlara yazık ya dereceli bu basit bişey değil puan kaybetcekler o kadar sövücekler sinirlenicekler niye , ilgilenmediğiniz için. biraz yardım edin abi ya bu nasıl bi sorumsuzluktur bi turnuva yapıp binlerce kişiye izletmeyle bitmiyor bizim hatamız yokken ban yiyorsak çoğu yerde çoğu şey ek****** açık ve net. kul hakkıdır bu acilen cevap verilmesini istiyorum.

asddfgghjjkl

Junior Member

10-02-2013

http://www.youtube.com/watch?v=kewOnFAdPaY bunu izleyin cewabı war

CyristalLegendS

Junior Member

10-05-2013

aynı hata bendede var ama riot bu kadar kişiyi takmıyo nasıl bir yonetimdir bu anlamadım

GreAnatomy

Junior Member

10-06-2013

Yeter ya şuna bakın hiç kimse ilgilenmiyor oyun iyi güzel ama yetkililer bombok biriside gelip midahele edelim demiyo yakında oyuncusu kalmıycak adamlar kendi keyfinde

prodamager12

Junior Member

10-14-2013

ya yeter artık şampiyon seçiyorum oyuna girerken oyun çöktü hatasını alıyorum bıktım oyunlara artık 1 veya 2 dakka geç giriyorum yada atıyor giremiyorum yarımmmmmm !!!!!!!!

bhr00

Junior Member

10-14-2013

Bende de aynı sorun var lütfen birisi yardım etsin. Bu hata yüzünden ilkinde 1 gün ikincisinde de 3 gün ban yedim. Bu haksızlık !!!

HollyScheise

Junior Member

10-14-2013

LOL Replay'i silin bende düzeldi ayrıca görüntü de güzelleşti. olmaz silemem ben oyunlarımı videoya çekmek istiyorum diyosanız Fraps indirin.

çaxalok

Junior Member

10-15-2013

arkadaşlar bendede aynı sorun vardı ranked girmiştim arkadşaımdan rica ettim benim yerime oyunu tamamaladı benede o sırada onun carıan girdim botlaral oynamak için ve entaresan olarak onun carıyla girdi

Schrubben

Junior Member

10-16-2013

Riot Please :S

rounKee

Junior Member

10-16-2013

şimdi ban yerim ben yaaaaaa onarralımde siteyi ver