Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Oyun Çöktü Hatası !!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

ALEMSAH

Junior Member

09-05-2013

aynı hata var 2 gündür kaç tane ticket attım hala dönmediler hiç birine. yeni skin getirmişler bu sorun varken anlayamıyorım ne yapmaya calıştıklarını

LiteraryRookie

Junior Member

09-06-2013

Suan oyun coktugu icin maca giris yapamiyorum, buyuk ihtimalle ban yiyecegim maci terketmek zorunda kaldigim icin. Oyunun veritabaninin, serverin hatasindan, eksikliginden veyahutta bozuklugundan kaynakli ban, uzaklastirma cezasi alirsam ben bu oyunu birakirim bu kadar net.

FearofArmy

Junior Member

09-06-2013

Aynı sorun bende var artık 2 oyundan atıldım kesin ban yiyicem lanet olsun sana riot ! ban yersem ne yapıcam

Crazy Oğuzhan

Junior Member

09-09-2013

bu oyunu bırakın ada
mın başına bela oluyo

LEONNFORCE

Junior Member

09-09-2013

Oyunu tamir et kardeş

DeathOfSerdarr

Junior Member

09-10-2013

la oyun çömüş bazıları gülüyor bunda gülücek ne var ben mesela suan çok tepkiliyim riotun bizle ilgilenbmesi gerek fakat takmıyor bile biz mağdur kalmışız burada boyle giderse bırakırım bu oyunu çevremdede en az 100 kişi oynuyor bu oyunu onların çevreside var hepsiylede çok iyi arkadaşım bırakırsam bırakırlar tehdit etmek gibi olmasın ama onlarında oyunu çökük bu yüzden soyledim mağduruz diyoruz anlamıyorlar ilgilenen yok böyle işmi olur illa sövelimmi

4n3kt0D

Junior Member

09-10-2013

Kısmen katılıyorum.

DRaGoN8

Junior Member

09-13-2013

Oyun çöktü diyo sonra yeniden bağln diyo. Bağlanamayıncada ceza alırsınız yazyo ayıp böyle yöneticilere !!!

Hakko Powerless

Junior Member

09-19-2013

Riot bu durumu pek ciddiye almıyor arkadaşlar. Bir kaç arkadaşımda da aynı sorun var onlar da yırtınıyor ama Riottan cvp alabilen olmamış aldığınız cezalar yanınıza kar kalacak sanırım... geçmiş olsun...

sheff25

Junior Member

10-01-2013

bugünkü packdan sonra bendede oyun çöktü hatası veriyor yardım edin lütfen nasıl düzeltebilirim