Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Oyun Çöktü Hatası !!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

Hericotarge

Junior Member

09-04-2013

Bugün %99 da kalıyordu . Herkesde olan hata . ben bekledim bu %99'u sonra oyna butonu aktif oldu. Her şey güzel şu ana kadar. Sonra normal oyunda sıralı seçimi denemek istedim. Girdim işte seçtik şampiyonları. Yükleme ekranına geçecekken oyunda attı ''LoL programı kapat'' yazısı çıktı. Orada oyun çöktü yeniden bağlan butonu vardı bastım hiçbir şeye yaramadı . PC mi resetledim fayda yok . RİOT YARDIM !!! Nasıl düzelteceğim ?

GG Glamdring

Junior Member

09-04-2013

Ben'de aynı sorunu yaşayanlardanım ve ben resim ile destekledim oraya da buraya da bakmıyorlar

Melenia

Junior Member

09-04-2013

Kimse ilgilenmiyo çok saçma madem yetersiz yönetici grubun var yeteerli hale getir sabahtan beri %99 kaldı diyoruz tekrar gir olur diyorlar sanki biz tekrar girmesini bilmiyoruz..Çözüm istiyoruz diyoruz kimse bir açıklama yapmıyor sadece kazançlarına bakıyorlar anlaşılan yani ayıp gerçekten.

sigaraiçmekyasak

Member

09-04-2013

bende de var aynı sorun büyük ihtimal oyundan ayrılmaktan ban yedim

Simurq1

Junior Member

09-04-2013

valla çok sorumsuzlar arkadas aynı sorun bendede var yani bu 3-5 kişide deil herkezde aynı sorun var ama 1 tane yetkili bilgilendirme zahmetinde bile bulunmuyo

IMithrandir

Junior Member

09-05-2013

Riot yetkilileri yardım ederseniz sevinicez

IMithrandir

Junior Member

09-05-2013

Riot yardım et riottt

EaElrond

Junior Member

09-05-2013

aynı hata bende de var ne yazık ki

Hericotarge

Junior Member

09-05-2013

beyler ben sorunu çözdüm ama sizde işe yarar mı biliyorum . benim sorunum bu :ben lol u onar dedim sonra pc kapanmış . onarma yarıda kalmış . o yüzden açmıyornuş .

ForeverLove07

Member

09-05-2013

bendede aynı hata var çoktü diyip duruyor şimdide maça girdim çoktü dedi oyunu kapattım açılmıyor şimdide .S