Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

bin_0x00000 sorunu

Comment below rating threshold, click here to show it.

NameLessSol

Junior Member

09-04-2013

bugün gelen yeni yamayı kurarken herşey yüklendi ama bin_0x00000 takılı kalıyor lütfen yardım

Serdenci

Member

09-04-2013

Aynı sorun bende'de var tam konu açıcaktım senin konuyu gördüm yardım edin la bize

TaoQuwnTe

Junior Member

09-04-2013

arkadşlar sıkıntı serverdan galiba herkes soru yaşıyo bu konuda client hatalı patch vermş olablr

NameLessSol

Junior Member

09-04-2013

bilen çözen biri yardım etsin

RoscHacH

Junior Member

09-06-2013

Riot lütfen bir yardımda bulunun oyuna giremiyorum lütfen yardım 99 da takılıyor bin_0x00000 diyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?

janissary41

Junior Member

09-06-2013

arkdaşlar bendede aynısı oldu bekledim saatlerce %99 da kaldı sonra x den kapattımm ve tekrar açtım yamları doldurmaya başladı ve girdii...

Armageddon QQ

Junior Member

09-06-2013

Alýntý:
NameLessSol:
bugün gelen yeni yamayı kurarken herşey yüklendi ama bin_0x00000 takılı kalıyor lütfen yardım

bekledim inat ettim 20 dk sonra o dosyayı da yükledi

Zeiszz

Junior Member

10-13-2013

Gece 00:30'dan bu yana bekliyorum pes artık.

SkyReadeR

Junior Member

10-29-2013

Bendede aynı sorun var alttakide üsttekide 99, 4 saniye kaldı diyor ama 30 dakikadan beri beklememe rağmen olmuyor olmuyor. Bu konuda ne yapabilirim ?

SametAyd

Junior Member

12-14-2013

ya aynısı banada oluo beyler çözüm bilen varmı ????? bin dosya si